قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تقدیر از گروه‌های جهادی مستقر در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تقدیر از گروه‌های جهادی مستقر در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تقدیر از گروه‌های جهادی مستقر در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مراسم تقدیر از جهادگران حوزه سلامت با حضور حجت الاسلام و المسلمین عیسوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و باقری فرد معاون آموزشی و البرزی جانشین بسیج جامعه پزشکی دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی معاون نهاد رهبری و مسئول طرح مراقبت معنوی دانشگاه حضور مفید و مؤثر جهادگران حوزه سلامت در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های دانشگاه و فعالیت‌های گروه‌های جهادی را در راستای کاهش آلام روحی بیماران و کادر درمان دانست.

حجت الاسلام احمدی برج سوم کرونا را فصل جدیدی از حضور جهادگران حوزه سلامت و ارائه خدمات تخصصی مراقبت معنوی دانست.

وی افزود: حضور حدود ۱۳۰ نفر از طلاب آموزش دیده و مجرب در حوزه ارائه خدمات مراقبت معنوی را از ویژگی منحصر به فرد این دوره برشمرد.

معاون نهاد رهبری دانشگاه ضمن تقدیر از گروه‌های جهادی بصیر، گروه جهادی پیامبر رحمت و گروه جهادی نرجس خاتون حضور و مدیریت طلاب و روحانیون در ارائه خدمات جهادی حوزه سلامت را مصداق روشن رویش‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد.

در ادامه‌ی مراسم فعالیت‌های طلاب جهادی در قالب مستند تصویری به نمایش گذاشته شد و مسئولین گروه‌های جهادی ارائه گزارشی از فعالیت‌های گسترده طلبه‌های جهادگر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های تابعه دانشگاه پرداختند.

سپس باقری فرد معاون آموزشی دانشگاه ضمن تقدیر مجدد از فعالیت‌های گروه‌های جهادی؛ تلاش جهادگران سلامت را مکمل زحمات پرسنل درمان دانست و با اشاره به حاکم بودن فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه ایرانی، جایگاه خدمات معنوی را در فرایند درمان مؤثر و بی‌بدیل خواند.

او در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه ویروس کرونا ضرورت توجه به مباحث معنوی و دینی را بیش از پیش به اثبات رساند در جمله‌ای اینگونه عنوان کرد که تلاش کادر درمان التیام بخش در دمای جسمانی است و تمرکز در مباحث دینی و معنوی التیام بخش در دمای روحی عارض شده از بیماری است. معاون آموزشی دانشگاه با استناد به سخنان مقام معظم رهبری تهدید کرونا را زمینه‌ای برای تبدیل شدن آن به فرصت قلمداد نمود.

در پایان این مراسم از مسئولین گروه‌های جهادی و نمایندگان آنها تقدیر شایسته به عمل آمد.آرشیو اخبار سلامت سرویس خبری اقطاع نیوزتقدیر از گروه‌های جهادی مستقر در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.