قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تفرقه از طریق اهانت به مقدسات نمایان گر است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تفرقه از طریق اهانت به مقدسات نمایان گر است

تفرقه از طریق اهانت به مقدسات نمایان گر است
به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری اقطاع نیوز، حجت الاسلام و المسلمین دکترحمید شهریاری دبیرکل مجمع اقطاع نیوز ضمن بازدید از کتابخانه امام حسن (ع) با شیخ مهدی قرشی مدیر کتابخانه و از اساتید حوزه علمیه نجف دیدار و گفتگو کرد. 

دبیرکل مجمع جهانی اقطاع نیوز مذاهب اسلامی با تاکید بر اینکه حرکت در مسیر اقطاع نیوز میان مذاهب اسلامی، جوابی منطقی و تاثیرگذار به داعیه داران تفرقه و تکفیر در دنیای اسلام است گفت:در حال حاضر تفرقه و دوری مسلمین از طریق اهانت به مقدسات ادیان نمایانگر شده است.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری با بیان اینکه هوشیاری همه مسلمانان در برابر توطئه های دشمنان لازم است، افزود: راهبرد ما ایجاد ارتباط و گفتگو برای افزایش نزدیکی و دوستی به عنوان راهکاری در جهت مقابله با دسیسه ها است.

وی افزود: تلاش در جهت اقطاع نیوز مذاهب، پروژه های آمریکا و صهیونیسم را که در جهت نابودی کشورهای اسلامی و برانگیختن اختلافات طایفه ای و مذهبی انجام می‌گیرد، از بین می برد.

در ادامه این دیدار شیخ مهدی قرشی مدیر کتابخانه و از اساتید حوزه علمیه نجف با تاکید بر اینکه دین اسلام داعیه دار وحدت و نه تفرقه است، تصریح کرد: با اشراف و شناخت نسبت به دین می توان راه خود را پیدا کرد.

این استاد حوزه اظهار داشت: تفکر تکفیری و سلفی ناشی از جهالت است و این تفکر انحرافی دارای هیچ گونه پشتوانه علمی نیست.

وی ضمن اشاره کوتاهی به فعالیت کتابخانه قرشی، افزود: باقرشریف قرشی در سال ۱۴۱۴ق به همراه برادرش، شیخ هادی شریف قرشی اقدام به تأسیس کتابخانه‌ای به نام امام حسن مجتبی(ع) (مکتبه الامام الحسن«ع») در نجف اشرف کرده اند که در حال حاضر ما ادامه دهنده این مسیر هستیم.

پیوند گزارش تصویری

http://www.taghribnews.com/vdcezo8eejh8o7i.b9bj.htmlآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتفرقه از طریق اهانت به مقدسات نمایان گر استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.