قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تغییر کاربری‌های غیر مجاز صورت گرفته در ایام نوروز، زیر ذره بین قانون – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تغییر کاربری‌های غیر مجاز صورت گرفته در ایام نوروز، زیر ذره بین قانون

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز در استان البرز، سرهنگ سید مجتبی موسوی اعلام کرد با حضور و تلاش‌ تیم های گشت حفظ کاربری در اراضی، این یگان بویژه در ایام نوروز سال جدید موفق به شناسایی تعداد ۳۷۰ مورد تغییر کاربری غیر مجاز در حال انجام  در نقاط مختلف از حوزه سرزمینی شهرستان های تابعه استان شده است که ضمن توقف عملیات برای مجرمین اخطاریه قانونی صادر شده است.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه در تماس های شهروندان عزیز با سامانه ۱۳۱ نیز تعداد ۵۰ مورد از ساخت و ساز های غیر قانونی در این ایام گزارش شده است  افزود:  با استفاده از سایر روش های کنترلی نیز هر گونه اقدام غیر قانونی دیگری چنانچه بدور از چشم مأموران صورت گرفته باشد، شناسایی می شود.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز اعلام کرد در هماهنگی هایی که با حوزه‌های محترم قضایی در استان صورت گرفته است؛ با تمامی اقدامات غیر قانونی در اراضی کشاورزی و باغی استان برخورد خواهد شد.

موسوی افزود:  طی هماهنگی انجام شده  توسط مدیریت محترم جهاد کشاورزی شهرستان ساوجبلاغ با رؤسای محترم دادگستری و دادستانی این شهرستان تعداد بیش از ۱۸۰ مورد قطعه بندی در تغییر کاربری های مختلف اعم إز دیوارکشی، بنا، محوطه سازی و…. با حضور و همکاری سایر دستگاههای خدمات رسان، شهرداری ها  و نیروهای انتظامی قلع و قمع گردید که در نتیجه بدست آمده مساحت ۱۳۲ هکتار از اراضی  کشاورزی روستای قنبر آباد این شهرستان  از لوث تغییر کاربری غیر مجاز پاکسازی شده است.

سرهنگ موسوی با تبریک آغاز سال جدید و آرزوی سلامتی برای تمامی شهروندان در خواست کرد هر گونه تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی را با سامانه ۱۳۱ در میان بگذارند.

 

 

 

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتغییر کاربری‌های غیر مجاز صورت گرفته در ایام نوروز، زیر ذره بین قانوننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.