قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تغییر وضعیت رنگ کرونایی در تهران شمیرانات و ری از زرد به نارنجی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تغییر وضعیت رنگ کرونایی در تهران شمیرانات و ری از زرد به نارنجی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، علیرضا زالی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اولین شاخص‌ها برای در نظر گرفتن روند صعودی و کاهشی شدن بیماران کرونایی در استان تهران میزان بستری‌ها است، اظهار داشت: با توجه به روند مراجعین سرپایی و بستری تغییر وضعیت رنگ استان تهران قابل پیش بینی بود.

زالی با اشاره به اینکه چیزی که در حال حاضر در تهران شاهد آن هستیم از لحاظ زمانی مربوط به هفته آخر اسفندماه است گفت: آثار سفرهای نوروزی هنوز در پایتخت مشهود نشده و آن چیزی که در تهران شاهد هستیم مربوط به ازدحام‌های اول اسفند است و این موضوع در انتهای هفته دوم فروردین نمایان می‌شود.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران با بیان اینکه حدود یک‎سوم بستری‌های کرونا در بخش مراقبت ویژه هستند افزود: شرایط تهران در حال تغییر است و دلیل سرعت در این تغییر وضعیت این است که تعداد زیادی از موارد سرپایی و بستری شدگان به کرونای انگلیسی که دارای قدرت سرایت بیشتر و کوتاه‌تر هستند مبتلا می‌باشند.

وی عنوان داشت: هم اکنون پایتخت در وضعیت نارنجی می‌باشد و ۵ هزار مراجع سرپایی داریم و با وجود تعطیلی مراکز مجموع بستری‌ها تعداد قابلی توجهی شده و طی ۲۴ ساعت اخیر به ۲ هزار و ۷۲۸ بیمار رسیده و از این تعداد ۹۰۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده اند و ۳۲ درصد بستری شدگان در این بخش می‌باشند که می‌تواند عدد نگران کننده ای باشد و به صورت آماری می‌توانیم اعلام کنیم که از هر ۳ بیمار یک نفر در بخش مراقبت ویژه بستری شده اند.

زالی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱۸ مورد بستری جدید در بخش‌های مراقبتی بهداشت و درمان ثبت شده است که از این تعداد ۱۲۵ مورد به طور مستقیم در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند و حدود ۲۵ درصد بیماران مستقیم در مراقبت ویژه بستری می‌شوند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران گفت: وضعیت رنگ تهران، شمیرانات و ری نارنجی و بهارستان و ملارد نیز از آبی به زرد تبدیل شده اند و مجموعاً شاهد تغییر رنگ کرونایی در استان تهران هستیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتغییر وضعیت رنگ کرونایی در تهران شمیرانات و ری از زرد به نارنجی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.