قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تعین مجازات‌های سنگین برای باشنده گان آسترالیا پس از بازگشت از هند! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | افغانستان


تعین مجازات‌های سنگین برای باشنده گان آسترالیا پس از بازگشت از هند!

هند کرونا - تعین مجازات‌های سنگین برای باشنده گان آسترالیا پس از بازگشت از هند!

اقطاع نیوز: بر بنیاد اعلام رسانه‌های آسترالیا، باشنده گان این کشور در صورت بازگشت از هند ممکن است با مجازاتی نظیر زندان روبرو شوند…

باشنده گان آسترالیایی که از هند به کشورشان بازگردند، ممکن است با مجازاتی تا ۵ سال زندان و جریمه روبرو شوند. این مجازات‌ها پس از آن وضع می‌شود که این کشور سفر از مبدأ و مقصد هند را به طور موقت ممنوع اعلام کرد.

تخمین زده می‌شود ۹ هزار آسترالیایی در هند حضور دارند که ۶۰۰ نفر از آن‌ها در معرض خطر قرار دارند.

بر بنیاد این قانون، از روز دوشنبه، هر آسترالیایی که از ۱۴ روز پیش در هند حضور داشته و به آسترالیا بازگردد، علیه وی اعلام جرم می‌شود.

بر بنیاد اعلام رسانه‌های آسترالیا، این نخستین باری است که باشنده گان آسترالیایی به خاطر بازگشت به کشورشان مجازات می‌شوند.

یکی از داکتران به شبکه‌ای بی سی آسترالیا گفت اقدام دولت نامتناسب با تهدیدی است که از سوی افرادی که از هند به کشور باز می‌گردند، شکل گرفته است.

بر بنیاد این گزارش، گرک هانت وزیر صحت عامه آسترالیا اعلام کرد تمامی مسیر‌های جایگزین برای ورود از هند به آسترالیا مانند حرکت از امارات، قطر یا سنگاپور بسته شده است و آسترالیایی‌هایی که در هند استند و قصد ورود بدون اجازه به خاک کشور را از طریق مسیر‌های جایگزین داشته باشند با جریمه‌ای ۶۶ هزار دالری، پنج سال حبس و یا هردو روبرو خواهند شد.

 

 آرشیو افغانستان | سرویس خبری اقطاع نیوزتعین مجازات‌های سنگین برای باشنده گان آسترالیا پس از بازگشت از هند!نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.