قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعهد لوله‌سازی اهواز از دفاع مقدس تا جنگ اقتصادی ستودنی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تعهد لوله‌سازی اهواز از دفاع مقدس تا جنگ اقتصادی ستودنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تعهد لوله‌سازی اهواز از دفاع مقدس تا جنگ اقتصادی ستودنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مجتبی یوسفی ضمن بازدید از شرکت لوله‌سازی اهواز، اظهار کرد: لوله‌سازی اهواز همیشه در تاریخ ایران نقش‌های مهمی را ایفا کرده است. خودباوری آنها در زمان دفاع مقدس که شاید از نظر وظیفه ذاتی و حرفه‌ای وظیفه‌شان نبود ولی ایستادگی آنها در احداث پل بعث در دوران دفاع مقدس ستودنی است.

یوسفی مدیران این شرکت صنعتی را مخاطب خود قرار داد و افزود: در مسئله‌ی بانک عامل آمادگی داریم تا این امر به سرانجام خوبی برسد تا در آینده دغدغه‌ای نداشته باشید.

وی یادآور شد: پیگیری و برنامه‌ریزی برای کارهای جدید و حتی بهره از بنیه شرکت‌های خارجی را در دستور کار قرار دهیم تا توان و تخصص این مجموعه را بالا ببریم و از شریک خارجی بتوانیم استفاده و بهره ببریم. افتخار می‌کنیم که با همت شما این شرکت در بُعد بین‌المللی برای خودش بازارهای جدید خلق کند. اعتبار لوله‌سازی اهواز به این است که تولیدکننده خاص است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با همراهی مجمع نمایندگان استان حتماً در کنار شما هستیم تا مشکلات را برطرف کنیم و امیدوارم پرچم و نام لوله‌سازی اهواز همیشه بلند بوده و باشد و از شما می‌خواهم این تعصبتان نباید از بین برود.

یوسفی گفت: برایمان مهم بود در همین ماهِ اول بیاییم و سخنان مدیران شرکت لوله‌سازی اهواز را بشنویم و تلاش کنیم تا این مجموعه تقویت شود.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی پس از جلسه با مدیران شرکت لوله‌سازی اهواز از خط تولیدِ این شرکت بازدید کرد و در دیدار با کارگران این شرکت، بیان کرد: شرکت لوله‌سازی اهواز در پروژه‌های مهم کشور تأثیرگذار بوده است. افتخار می‌کنیم به اینکه در اهوازی که شرکت مهمی چون لوله‌سازی اهواز در قرار دارد، زندگی می‌کنیم.

یوسفی در ادامه افزود: با همت مدیران، تمام تلاش خود را برای آنچه حق و مصلحت کارگران است، اتفاق بیفتد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتعهد لوله‌سازی اهواز از دفاع مقدس تا جنگ اقتصادی ستودنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.