قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعطیلی واحدهای صنعتی بروجرد/ عملیات اجرایی سد «آبسرده» تسریع شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تعطیلی واحدهای صنعتی بروجرد/ عملیات اجرایی سد «آبسرده» تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تعطیلی واحدهای صنعتی بروجرد/ عملیات اجرایی سد «آبسرده» تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، فاطمه مقصودی روز یکشنبه در شورای اداری شهرستان در محل فرمانداری بروجرد اظهار داشت: در گذشته بروجرد ۶۰ درصد صنایع لرستان را در خود جای داده بود، اما اکنون برخی از این واحدهای تولیدی و صنعتی تعطیل شده‌اند.

وی با اشاره به ایجاد توازن در توزیع اعتبارات، خواستار تعامل بیشتر بانک‌ها با صنایع و واحدهای تولیدی بروجرد شد و تاکید کرد: بانک‌ها برای حفظ حیات کاری صنایع باید پای کار بیایند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از زمان‌بر شدن اجرای پروژه سد آبسرده افزود: اگر تا ۵ سال آینده این پروژه به بهره‌برداری نرسد، در تأمین آب شرب شهر بروجرد با مشکل مواجه خواهیم شد.

مقصودی گفت: تأمین آب شرب و صنعتی، جذب توریست، تولید ثروت، اشتغال و تغییر اکوسیستم را از مزایای سد آبسرده است و مسئولان باید تلاش کنند این پروژه هر چه سریع‌تر تکمیل شود.

وی با اشاره به مشکلات عدیده حوزه بهداشت و درمان بروجرد ادامه داد: تجهیز مراکز درمانی و بیمارستانی و اجرای پروژه‌های بیشتر در این زمینه نیازمند سفر و حضور وزیر بهداشت در بروجرد است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بر ایجاد اشتغال پایدار جهت برون رفت از بیکاری جوانان تاکید کرد و یادآور شد: ایجاد شغل برای جوانان امنیت به دنبال می‌آورد و ایجاد اشتغال در سایه تکمیل پروژه‌ها و به چرخه درآمدن مجدد واحدهای تولیدی و رونق اقتصاد امکان پذیر خواهد بود.

مقصودی خاطرنشان کرد: ارائه شاخص‌های نادرست در گذشته موجب اشکال در تخصیص اعتبارات بروجرد شده است.تعطیلی واحدهای صنعتی بروجرد/ عملیات اجرایی سد «آبسرده» تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.