قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعاونی ها در تجمیع تجارب و توانمندی های جامعه نقش مهمی دارند

تعاونی ها در تجمیع تجارب و توانمندی های جامعه نقش مهمی دارند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تعاونی ها در تجمیع تجارب و توانمندی های جامعه نقش مهمی دارند

به گزارش اقطاع نیوز، علی زینی وند روز سه شنبه در آیین افتتاحیه پروژه ٧٢ واحدی تعاونی مسکن کارکنان اداره کل تعاون استان کرمان که همزمان با ۲۸۶ طرح تعاونی کشور از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد با اشاره به اینکه شاهد توجه و تولید گفتمان اهمیت تعاونی ها در  حوزه های مختلف بودیم.

وی افزود: کرمان یکی از استان های پیشرو در حوزه تاسیس و فعالیت‌های تعاونی است. 

وی با بیان اینکه بیشترین تعاونی ها به ترتیب در کرمان در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات است گفت: این استان در تمام گرایش ها تعاونی فعالی دارد و این تعاونی ها حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر عضو دارد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه تعاونی ها در تجمیع تجارب و توانمندی های قشر تحصیل کرده و توانمندی های مردم و   تجمیع سرمایه های خرد و سوق دادن آنها به سمت تولید و  خلق ثروت اهمیت دارد گفت: پیشنهاد می شود وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به حوزه های دانش بنیان، حوزه برندگینگ و حوزه بازاریابی که هم اکنون ضعف عمده ما در حوزه اقتصاد است و می تواند زنجیره اقتصاد را تکمیل کند در حوزه تعاونی بیشتر توجه کند. 

زینی وند افزد: کرمان آمادگی دارد به صورت پایلوت در حوزه های پیشنهادی فعالیت کند تا تعاونی های این استان را به عنوان تعاونی های موفق در کشور معرفی کنیم.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در کشور ما برخی از تعاونی ها به دلیل اتفاقاتی که افتاده دید مردم را نسبت به ظرفیت عظیم اقتصادی اندکی منفی کرده اند تصریح کرد: نیاز است  در عرصه رسانه ملی و اطلاع رسانی به تعاونی های موفق بیشتر توجه شود. 

زینی وند با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت جذب اعتبارات مطلوبی در حوزه تعاونی ها دارد گفت: با توجه به ظرفیت استان می طلبد؛ توجه ویژه ای در حوزه تسهیلات مسکن شود. 

مراسم افتتاح ۲۸۶ پروژه تعاونی در سراسر کشور صبح امروز با حضور “محمد شریعتمداری” وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و “محمد کبیری” معاون امور تعاون افتتاح شد. 

در این مراسم طرح پروژه تعاونی از پنج استان به صورت نمونه از طریق ارتباط مستقیم با محل برگزاری مراسم افتتاح شد. 

تعاونی مسکن کارکنان شهرداری تهران از استان تهران، تعاونی تولید آرد لردگان از استان چهارمحال و بختیاری، تعاونی دامپروری پیشتاز دِهُنگِ شهرستان بَستَک از استان هرمزگان، تعاونی کشت و صنعت دونه دونه از استان فارس، تعاونی مسکن کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از استان کرمان، با ارائه توضیحاتی در زمینه شکل گیری فعالیت خود، آغاز به کار کردند. آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتعاونی ها در تجمیع تجارب و توانمندی های جامعه نقش مهمی دارندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.