قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعامل و هم افزایی شاخص‌های فرهنگ و هنر بهار را نمایان می‌کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تعامل و هم افزایی شاخص‌های فرهنگ و هنر بهار را نمایان می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تعامل و هم افزایی شاخص‌های فرهنگ و هنر بهار را نمایان می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، احمدرضا احسانی پیش از ظهر سه شنبه در دیدار امام جمعه، فرماندار، شهردار و رئیس شورای شهر بهار با غلامرضا بهاری، شاعر پیشکسوت این شهرستان اظهار کرد: علما، نخبگان و مشاهیر سرمایه هر جامعه هستند که سال‌های زیادی از عمر خود را در مسیر روشنگری و آگاهی بخشی سپری کرده‌اند.

وی با بیان اینکه گرامیداشت مقام این بزرگان، پاسداشت حوزه فرهنگ و هنر است، عنوان کرد: استاد بهاری سال‌ها در زمینه فرهنگ و هنر تلاش کرده و آثار ارزشمندی به ثبت رسانده است.

احسانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر اینکه شهرستان بهار در زمینه فرهنگ و هنر شاخص‌های قابل توجهی دارد؛ گفت: در این حوزه به تعامل و هم افزایی ویژه‌ای نیاز داریم و تجربه نشان داده در مناطقی که هم افزایی و همپوشانی بوده، اتفاقات خوب فرهنگی رقم خورده است.

امام جمعه شهرستان بهار هم در دیدار با این شاعر پیشکسوت گفت: اهمیت و سختی شعر در فلسفه و علوم به اندازه‌ای است که وقتی علوم را مورد سنجش قرار دادند، فلسفه از لحاظ سختی در رتبه دوم و سرودن شعر در رتبه اول قرار گرفته است.

حجت الاسلام محمدعلی ارزنده افزود: شهرهای مختلف این سرزمین زادگاه عارفان و شاعران بوده و یا عالم پرور هستند؛ اما استان همدان دارای هر سه ویژگی است.

وی افزود: خداوند به این استاد گرانقدر عنایت کرده تا قدم در این مسیر بگذارد و با استناد به روایات اگر کسی در شأن جایگاه اهل بیت عصمت و طهارت (ع) شعر بسراید یک صله (پاداش) طلبکار است اما بسیاری از صله ها را ما درک نمی‌کنیم و در حقیقت جایگاه این صله ها برای این دنیا نیست.

در پایان این دیدار از سال‌ها تلاش استاد غلامرضا بهاری در حوزه فرهنگ و ادب تجلیل شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتعامل و هم افزایی شاخص‌های فرهنگ و هنر بهار را نمایان می‌کند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.