قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
قوانین دست و پاگیر سد راه تولید کنندگان و سرمایه گذاران است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تصمیمات مسئولان بدون همراهی و همکاری مردم بی نتیجه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تصمیمات مسئولان بدون همراهی و همکاری مردم بی نتیجه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اسماعیل میر غضنفری ظهر یکشنبه در جلسه ستاد کرونا در فرمانداری بندرانزلی، اظهار کرد: از همه اقشار جامعه اعم از عموم مردم، رسانه‌ها، سمن‌ها و هر کسی که به هر نحوی می‌تواند کمک حال اجرای بهتر این طرح محدودیت‌های کرونایی باشد تقاضا داریم همراه و همگام با مسئولان حکومتی باشند.

وی با بیان اینکه تصمیمات مسئولان حاکمیتی در صورت عدم همراهی مردم نتیجه لازم را نخواهد داشت، افزود: به عنوان یک شهروند از طرح اعلام شده گلایه داریم زیرا موارد به صورت کلی بیان و به جزئیات کمتر پرداخته شده است.

میرغضنفری با بیان اینکه از بین رفتن تصمیمات سلیقه‌ای را از مزایای این طرح برشمرد و تاکید کرد: باید همگی با همکاری و مشارکت و با بومی سازی این طرح بر اساس وضعیت شهرمان در راستای بهبود وضعیت تلاش کنیم.

فرماندار بندرانزلی به پیامک‌هایی که برای برخی از خودروها در شهرهای زرد از سوی پلیس ارسال می‌شود اشاره و اضافه کرد: فعلاً فضای موجود در جامعه بر اساس راهنمایی و ارشاد و تذکر است و حاکمیت نمی‌خواهد در اوضاع کنونی و مشکلات موجود، باری بر دوش مردم اضافه کند و تنها در صورتی از برخورد قهری استفاده می‌کند که جان مردم به خطر باشد.

میرغضنفری با اشاره به اینکه اجرای موسیقی زنده در همه مکان‌های سربسته و سرباز به دلیل ایجاد تجمعات ممنوع است، گفت: کادر درمان با وجود اینکه در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارند اما با کمبودهایی نیز مواجه هستند و از دستگاه‌های اجرایی می‌خواهم در دستورالعمل‌هایی که اعلام می‌شود کمک حال کادر درمان و نیروی انتظامی باشند.

فرماندار انزلی به متضرر شدن مردم و برخی از کسبه و صنوف در دوران شیوع ویروس کرونا اشاره و تصریح کرد: با توجه به آغاز اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در ادامه طرح مواسات نسبت به این افراد نیز توجه شود.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک برای کاهش مراجعات حضوری مردم به ادارات، ادامه داد: همه دغدغه داریم و انتقادها را می‌پذیریم اما انتظار می‌رود همگان در این مسیر کمک حال بوده و رسانه‌ها نیز فضای روانی جامعه را مدیریت کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتصمیمات مسئولان بدون همراهی و همکاری مردم بی نتیجه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.