قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تصادفات فوتی درون شهری در زنجان کاهش دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تصادفات فوتی درون شهری در زنجان کاهش دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

سرهنگ عباس مظفری در گفتگو با اقطاع نیوز به آمار تصادفات در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی سال گذشته ۲۹ نفر براثر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان جان خود را از دست دادند که تصادفات فوتی درون‌شهری در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از هفت درصد کاهش دارد.

وی اظهار کرد: طی این بازه زمانی وقوع تصادفات خسارتی درون شهری و جرحی در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: طی سال گذشته علت بیشتر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان توجه نکردن به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

مظفری تاکید کرد: رانندگان در حین رانندگی اقدام به صحبت کردن با تلفن همراه کرده و یا اینکه بچه به بغل رانندگی می‌کنند و این امر از عوامل مؤثر در وقوع تصادفات درون شهری در استان است.

وی ابراز کرد: طی پنج روز تعطیلات عید نوروز تصادفات جرحی نسبت به سال گذشته ۱۴۰ درصد رشد دارد و ترددها ۵۰ درصد افزایش دارد..

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان تصریح کرد: طی سال گذشته انحراف به چپ و تخطی از سرعت مطمئنه علت وقوع تصادفات درون شهری در استان بوده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتصادفات فوتی درون شهری در زنجان کاهش دارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.