قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تشکیل ۹۱ پرونده تخلفاتی در توزیع مرغ/مردم خرید مازاد نکنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تشکیل ۹۱ پرونده تخلفاتی در توزیع مرغ/مردم خرید مازاد نکنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

رامین صادقی در واکنش به گزارش اقطاع نیوز در گفت‌و گو با اقطاع نیوز، اظهار کرد: با تشکیل پرونده برای افراد سودجو و توزیع‌کننده مرغ در خارج از شبکه سعی شده تا از طریق اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل احکامی سنگین برای این متخلفان صادر شود.

وی میزان جرایم اعمال شده برای این افراد فرصت‌طلب و سودجو را در قالب شبکه‌های سازمان‌یافته ۱.۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: البته برای تعدادی از صاحبان این پرونده‌ها هنوز حکم قطعی صادر نشده که منتظر صدور احکام قطعی برای متخلفان هستیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در مورد علت برقراری صف‌های طولانی برای تهیه مرغ در ایام بعد از عید تصریح کرد: همچنان برخی‌ها سعی می‌کنند از این صف‌ها برای خرید مازاد و خارج از شبکه سوءاستفاده کنند که به نظر می‌رسد عده‌ای برای رستوران‌ها و مراکز خاص خرید بیش از اندازه می‌کنند.

صادقی افزود: با همکاری دستگاه قضا و نیروی انتظامی تلاش بر این است تا از خرید بیش از حد در شبکه توزیع جلوگیری شده و به نوعی زمینه انتظام‌بخشی برای توزیع مرغ و رسیدن آن به دست مشتریان واقعی فراهم آید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در کنار این تلاش مسئولان و مدیران، ما از مردم انتظار داریم بدون دغدغه و نگرانی نسبت به خرید به اندازه برای مصارف روزانه و هفتگی خود اقدام کنند و از هرگونه خرید مازاد مرغ جلوگیری شود.

مردم به اندازه خرید کنند؛ صفوف قطع می‌شود

صادقی اضافه کرد: تا ۱۵ فروردین توزیع مرغ با همین روند در شبکه و با افزایش کشتاری که در کشتارگاه‌ها اتفاق می‌افتد، انجام خواهد شد و برای ایام ماه مبارک رمضان نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده تا به صورت کشتار روزانه مرغ و گوشت سفید در اختیار مردم قرار گیرد.

وی بیان کرد: هیچ‌گونه کمبود و یا نقصی را در روند تولید و توزیع مرغ در استان شاهد نیستیم و مردم اطمینان داشته باشند که اگر به اندازه خرید کنند، دیگر صف‌های طولانی برای تهیه مرغ انجام نمی‌شود و در کنار آن مراقبت‌های لازم در حال انجام است تا خارج از شبکه توزیع مرغ اتفاق نیفتد.

صادقی ادامه داد: به نظر می‌رسد برخی‌ها سعی می‌کنند تا از فضای به وجود آمده برای خرید مازاد مرغ و تحویل آن به شبکه خارج از محدوده استان و حتی رستوران‌ها و تالارها سوءاستفاده کنند که انتظار می‌رود اهالی گزارش تخلفاتی را در این زمینه به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا در یک شرایط آرام و اطمینان‌بخش مرغ مورد نیاز مردم را از طریق کشتار روزانه تأمین و از طریق شبکه منسجم و متعدد در اختیار مردم قرار دهیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتشکیل ۹۱ پرونده تخلفاتی در توزیع مرغ/مردم خرید مازاد نکنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.