قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تشکیل ۱۰ کمیته تفریحی ناجا در هر استان

تشکیل ۱۰ کمیته تفریحی ناجا در هر استان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز از رشت،  سردار قاسم رضایی امروز در نشست خبری با اصخاب رسانه در خصوص طرح‌های سالمسازی دریا در سالن ناجا با بیان اینکه مهمترین مطالبه مردم گیلان را تامین امنیت اجتماعی از سوی متولیان نیروی انتظامی دانست و اظهار کرد: گیلان به دلیل برخورداری از مواهب طبیعی و جاذبه‌های گردشگری فراوان در هر سال پذیرای مهمانان زیادی از سراسر استان و کشورهای دیگر بوده که نیازمنده برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی است. 

وی با بیان اینکه در دوران انقلاب گیلانی ها نقش به سزایی به عنوان مجاهدین دفاع از مرزها داشته اند، گفت: مطالبه اصلی مردم این منطقه تامین آرامش و امنیت اجتماعی است که باید به جد پیگیری شود.

جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی کشور با اشاره به اهمیت رسیدن فصل تابستان به لحاظ ورود مسافرین به استان های شمالی بیان کرد: در هر استان ۱۰ کمیته برای تفریح های مشروع، خدمات بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی به خاطر شیوع ویروس کرونا و غیره تشکیل شده که همه دستگاه به ویژه نیروی انتظامی موظف به اجرای این دستورات هستند.

رضایی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف با همیاری نیروی های بسیجی افزود: با افرادی که مخل آرامش و امنیت مردم در تفرجگاه ها و نواحی ساحل دریا هستند در چهارچوب قانون برخورد می شود.

وی با اشاره به همکاری‌های مستمر نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح سواحل و تفرجگاه‌ها در ایام تعطیلات تابستان گفت: نیروی انتظامی وظیفه سنگین و خطیر تأمین نظم، آسایش و امنیت جامعه را برعهده دارد و در راه این رسالت خطیر، مقتدرانه و بدون توجه به جوسازی‌ها به وظیفه قانونی خود عمل خواهد کرد.

جانشین فرمانده ناجا کشور با اشاره به فعالیت چهار قرارگاه در سواحل شمالی با عنوان قرارگاه های “پاسخ به مطالبات مردمی” خاطرنشان کرد: با سواحلی که صورت مختلط اجازه شنا به مسافرین را بدهند به شدت برخورد شده و در رعایت مساله حجاب، هیچ تفکیکی بین مرد و زن قائل نیستیم و همه افراد در چهار چوب قانون پایش می شوند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


تشکیل ۱۰ کمیته تفریحی ناجا در هر استان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۱:۰۵:۱۲

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.