قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تشکیل کارگروه ویژه زعفران در خصوص برنامه‌ریزی مناسب برای ایجاد ارزش افزوده

تشکیل کارگروه ویژه زعفران در خصوص برنامه‌ریزی مناسب برای ایجاد ارزش افزوده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تشکیل کارگروه ویژه زعفران در خصوص برنامه‌ریزی مناسب برای ایجاد ارزش افزوده

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم، دبیر شورایعالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: سازمان توسعه تجارت ایران با همکاری شورای ملی زعفران و دستگاه‌های ذی‌ربط از سال ۱۳۸۷ مصوبات متعددی به دولت پیشنهاد داده و براساس مصوبات ابلاغی و امکانات و منابع بودجه در دسترس به ارزش‌‌آفرینی صادرات زعفران کمک کرده است.

وی افزود: می‌توان مجدد با یکصدایی بخش خصوصی در قالب شورای ملی زعفران ایران، جایگاه زعفران ایرانی را در سطح جهان ارتقاء داد.

گفتنی است؛ در اجرای منویات مقام معظم رهبری و دستورات ریاست جمهوری در خصوص برنامه‌ریزی مناسب برای ایجاد ارزش افزوده در محصو ل زعفران جنوب خراسان، سرپرست وزارت صمت دستورات اکیدی مبنی بر تشکیل کارگروه ویژه زعفران به فوریت و با حضور دستگاه‌های اجرایی، بخش‌های غیردولتی ذی‌ربط و تشکل‌های فراگیر آن را داشت.

در این راستا کارگروه ویژه زعفران با حضور نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، سازمان ملی استاندارد ایران، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، وزارت امور اقتصادی و دارایی، معاونت امور صنایع وزارت صمت، بانک مرکزی ج. ا. ایران، وزارت بهداشت، بانک توسعه صادرات ایران، اتاق‌های بازرگانی و تعاون ایران، شورای ملی زعفران و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در محل سازمان توسعه تجارت ایران تشکیل جلسه داد و سیاست‌ها و برنامه‌های کلان صادراتی با رویکرد توسعه صادرات زعفران با بسته‌بندی و ارزش افزوده بالا و کمک به توسعه زیرساخت‌های ارزش‌آفرینی زعفران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتشکیل کارگروه ویژه زعفران در خصوص برنامه‌ریزی مناسب برای ایجاد ارزش افزودهنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.