قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
رضا نصیری

تشکیل هسته‌های دانشجویی نقطه عطف فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تشکیل هسته‌های دانشجویی نقطه عطف فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد است

مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی:

مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از اقدامات اساسی در این مدت، انتخاب معاونان فرهنگی در تراز انقلاب اسلامی بود که در مسیر منویات مقام معظم رهبری، دارای دغدغه‌های زیادی در حوزه مسائل فرهنگی بودند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه اقطاع نیوز رضا نصیری مدیرکل سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز در مراسم‌معارفه مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اظهار کرد: قبول مسئولیت در جمهوری اسلامی به معنی به دست آوردن میز ریاست و شهرت نیست؛ بلکه هدف اصلی ادای دین است. درواقع عملکرد ما در برابر شهدا و خانواده شهدا به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و روز قیامت شرمسار آن‌ها خواهیم بود.

وی افزود: حضور و خدمت در دانشگاه آزاد اسلامی، توفیقی از سمت خداوند متعال بود. خوشبختانه ما طی این مدت آن چه در توانمان بود انجام دادیم و در پیشگاه خداوند سرافکنده نیستیم.

نصیری ادامه داد: یکی از اقدامات اساسی در این مدت، انتخاب معاونان فرهنگی در تراز انقلاب اسلامی بود که در مسیر منویات مقام معظم رهبری، دارای دغدغه‌های زیادی در حوزه مسائل فرهنگی بودند.‌‌ ما سعی کردیم بهترین افراد برای معاونان فرهنگی دانشگاه انتخاب کنیم که انصاقا مجاهدت های زیادی را به صورت آتش به اختیار انجام دادند.

مدیرکل سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد تصریح کرد: فعال سازی جریانات دانشجویی از دیگر اقدامات خوبی بود که در این ۳ سال انجام شد. شناسایی سرشاخه های دانشجویی و تشکیل هسته های دانشجویی انقلابی در قالب طرح هایی مانند شمیم بصیرت و دوره تربیتی معرفت رضوی نیز، نقطه عطفی در حوزه فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد محسوب می شود.

انتهای پیام/

۳۵۸ / ۱۶۷آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتشکیل هسته‌های دانشجویی نقطه عطف فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.