قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تشریح ویژگی‌های شخصیتی یک قهرمان در اردوی نوجوانان والیبال – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تشریح ویژگی‌های شخصیتی یک قهرمان در اردوی نوجوانان والیبال – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از فدراسیون والیبال، نخستین اردوی آماده سازی تیم والیبال نوجوانان پسر ایران در سال ۱۴۰۰ برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی جهان از ۱۴ فروردین‌ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز شده است.

آماده‌سازی این تیم هر روز در دو نوبت صبح و عصر با تمرینات توپی و بدنسازی پیگیری می‌شود و مباحث روانشناسی و اخلاقی نیز از دیگر محورهای آموزشی این اردو است. سید محمدکاظم واعظ موسوی از صبح امروز همکاری خود را با تیم والیبال نوجوانان آغاز کرد تا نکات آموزشی و تربیتی را که مسیر این نوجوانان را به سوی تیم ملی کوتاه‌تر و هموارتر کند، به آنان آموزش دهد.

وی درباره ضرورت برگزاری اینگونه کلاس‌ها گفت: چون ممکن است این بازیکنان تا کنون آموزش منسجم و صحیحی در مباحث رواشناسی نداشته باشند، لازم است نسبت به ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری قهرمان والیبال و مسئولیت‌های یک بازیکن در تیم ملی آشنا شوند.

روانشناس تیم والیبال نوجوانان تصریح کرد: به همین جهت، در این کلاس خصوصیات اولیه یک بازیکن شامل داشتن نظم، هدف روشن و اطاعت بدون چون و چرا از کادر فنی را یادآوری کردیم و با مثال‌هایی از قهرمانان والیبال، این خصوصیات را توضیح دادیم.

وی با یادآوری این موضوع که به همراه یکی از همکاران خود (مجتبی تاج) در این نشست شرکت کرده است، گفت: از بازیکنان خواستیم که مسایل مربوط به شخصیت ورزشکاران برجسته والیبال را بررسی کنند تا نوجوانان حاضر در اردو، در نشست‌های بعدی با آمادگی ذهنی بیش‌تر درباره شخصیت بازیکنان در مباحث شرکت کنند.

موسوی افزود: همکاری با تیم والیبال نوجونان در مباحث روانشناسی، تا پایان مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان که به میزبانی ایران برگزار خواهد شد، ادامه خواهد داشت.آرشیو اخبار ورزشی سرویس خبری اقطاع نیوزتشریح ویژگی‌های شخصیتی یک قهرمان در اردوی نوجوانان والیبال – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.