قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تشریح ویژه برنامه ارتش فارس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تشریح ویژه برنامه ارتش فارس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تشریح ویژه برنامه ارتش فارس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، امیر ابوالقاسم جمشیدی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ویژه برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از خرداد ماه امسال لغایت اسفند ماه برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: در کنار برنامه‌هایی که قرار است تا انتهای سال در استان فارس اجرایی شود ویژه برنامه‌هایی نیز در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان فارس برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا در سطح جامعه و الزام رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی امسال رژه برگزار نخواهد شد اما در سی و یکمین روز از شهریور ماه با حضور در باغ موزه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس دیداری با مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.

فرمانده ارشد نظامی ارتش در فارس تصریح کرد: سه نمایشگاه در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در شهر شیراز برگزار خواهد شد نمایشگاه اول در پایگاه نیرو هوایی، نمایشگاه دوم در باغ عفیف آباد به صورت ثابت برگزار خواهد شد و سومین نمایشگاه نیز در باغ موزه دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایرانی با حضور در رزمایش کمک مومنانه نقش خود را در راستای کمک به همنوعان خود که پس از شیوع کرونا دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند انجام خواهند داد این در حالی است که یکی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس تجلیل از بیش از ۵ هزار رزمنده دوران جنگ تحمیلی است.

او ادامه داد: علاوه بر برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و اجتماعی که قرار هست در هفته دفاع مقدس برگزار شود جدید از مدافعان سلامت نیز یکی از برنامه‌هایی است که در دستور کار ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه فارس قرار دارد.

فرمانده ارشد نظامی ارتش در فارس خبر از امضای تفاهم نامه با صدا و سیمای مرکز فارس در خصوص ساخت سریال شهید دوران و همچنین مستند زندگی نامه امیر دریادار سیاری داد.

هیچ گونه فوتی به علت کرونا در ارتش فارس ثبت نشده است

ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به اقطاع نیوز در خصوص وضعیت شیوع بیماری کرونا در میان پادگان‌های ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران جز اولین دستگاه‌های نظامی کشور بود که دستورالعمل‌های ویژه ای در راستای مقابله با بیماری کرونا صادر کرده و با توجه به اهمیت نیروی انسانی فعال در ارتش جمهوری اسلامی ایران نسبت به رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی اقدام کرده است.

وی افزود: با توجه به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در استان فارس که الزام فعالیت‌ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران بود از این رو هیچ گونه مرگ خمینی به علت بیماری کرونا در ارتش در استان فارس ثبت نشده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتشریح ویژه برنامه ارتش فارس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.