قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کمبود تخت بیمارستانی در برخی شهرستان‌های استان زنجان مشهود است

ترسیم سیمای آب استان زنجان به تاخیر افتاده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ترسیم سیمای آب استان زنجان به تاخیر افتاده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سیدمرتضی خاتمی ظهر چهارشنبه در نشست هم‌اندیشی مجمع نمایندگان استان زنجان با مدیران استانی و شهرستانی که به میزبانی فرمانداری خرم‌دره برگزار شد، با بیان اینکه چالش ها و مشکلات آبی در مناطق مختلف استان زنجان باید رفع شود، گفت: ترسیم سیمای آب استان به تاخیر افتاده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان زنجان با تاکید بر اینکه باید در سیمای آبی که برای استان ترسیم می‌شود حقوق مردم به درستی دیده شود، افزود: حق‌آبه مناطق مختلف استان زنجان به درستی لحاظ نمی‌شود.

خاتمی با بیان اینکه باید اهتمام لازم برای رفع مشکلات آبی برخی از نقاط استان به ویژه روستاها صورت بگیرد، ادامه داد: تامین آب مورد نیاز مردم جزو وظایف اولیه حاکمیت است که باید برقرار شود.

خاتمی با بیان اینکه در موضوع بازآفرینی شهری نیز عمدتاً شهرهای کوچک ما با مشکل مواجه هستند، افزود: در حوزه شهرسازی و ضمایم آن نیز باید قوای کارشناسی تقویت و به روز شود تا در این زمینه عقب نباشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه با تاکید بر لزوم توسعه سرانه‌های درمان را یادآور شد و گفت: باید به‌صورت جمعی برای ارتقا تخت‌های بیمارستانی استان و تقویت زیرساخت‌ها تلاش شود، زیرا در این حوزه از حداقل استانداردها عقب هستیم.

خاتمی افزود: در تجهیزات پزشکی وضعیت استان زنجان خوب است اما فرسودگی تجهیزات زیربنایی از مشکلات اصلی استان است.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در تقویت ساختارهایی که برای مبارزه با کرونا لازم است، باید اهتمام جدی وجود داشته باشد تا دانشگاه در این زمینه موفق شود.

خاتمی با بیان اینکه تقویت نیروی انسانی در مبارزه با کرونا نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد، گفت: تقویت کادر درمان همواره به عنوان امر مهم ضروری مطرح بوده که با شیوع بیماری کرونا این امر بیشتر باید مورد توجه بگیرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزترسیم سیمای آب استان زنجان به تاخیر افتاده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.