قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ترامپ و شهردار پورتلند یکدیگر را به خاطر افزایش خشونت سرزنش کردند

ترامپ و شهردار پورتلند یکدیگر را به خاطر افزایش خشونت سرزنش کردند- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ترامپ و شهردار پورتلند یکدیگر را به خاطر افزایش خشونت سرزنش کردند- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل اقطاع نیوز

به گزارش گروه بین الملل اقطاع نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و تد ویلر شهردار دموکرات پورتلند یکدیگر را مسئول تشدید خشونت ها در این شهر بین معترضان نسبت به وضعیت زندگی سیاهپوستان و گروه های مخالف آنها دانسته و همدیگر را سرزنش کردند. در درگیری های شنبه شب در پورتلند، حداقل یک نفر کشته شده است.

بر اساس این گزارش تد ویلر نخستین بار در یک کنفرانس خبری که عصر یکشنبه برگزار شد، ترامپ را به خاطر خشونت ها در شهر پورتلند سرزنش کرد. ترامپ نیز در پیامی در توئیتر در حالی که کنفرانس خبری همچنان ادامه داشت، پاسخ شهردار پورتلند را داد و ویلر نیز مجددا در توئیتر جواب ترامپ را داده است.

 

ویلر در اظهاراتی گفت: آقای رئیس جمهور آیا واقعا متعجب هستید، چرا این نخستین بار در دهه های اخیر در آمریکا است که این کشور با افزایش چشمگیر سطح خشونت روبرو شده است؟ این شما هستید که نفرت و تفرقه را در کشور ایجاد کردید. این شما هستید که ادعا کردید سفیدپوستان افراطی انسان های خوبی هستند.

وی در ادامه خواستار اتحاد مردم آمریکا شد و ترامپ را به ایجاد تفرقه و چند دستگی در کشور متهم کرد.

ترامپ نیز بلافاصله به اظهارات تد ویلر واکنش نشان داد و در توئیتر نوشت: تد ویلر، شهردار دموکرات پورتلند، کسی که شاهد مرگ و تخریب بزرگ شهرش در دوره فعالیتش بوده است. او تصور می کند این وضعیت بدون قانون باید برای همیشه ادامه پیدا کند. این اشتباه است، پورتلند با یک چنین شهردار احمقی هیچ وقت به حالت عادی بازنخواهد گشت.

ترامپ افزود: ما تنها نیروهای محدودی را برای محافظت از ساختمان های فدرال مان در شهر پورتلند مستقر کردیم زیرا او نتوانست این کار را انجام دهد. مردم شهر پورتلند مانند سایر شهرهای دیگر ، بخشی از کشور بزرگ ما هستند که خواستار نظم و قانون هستند. شهرداران رادیکال چپگرا مثل شهردار نادانی که پورتلند را اداره می کند، هرگز قادر به انجام این کار نخواهند بود.

دموکرات ها به شدت از ترامپ انتقاد کرده و وی را عامل اصلی تشدید خشونت ها در آمریکا می دانند که هدف اصلی وی از این اقدامات، بهره برداری سیاسی در آستانه انتخابات نوامبر است.

انتهای پیام /آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزترامپ و شهردار پورتلند یکدیگر را به خاطر افزایش خشونت سرزنش کردند- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.