قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ترامپ هیچ راهبردی برای مهار کرونا ندارد

ترامپ هیچ راهبردی برای مهار کرونا ندارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ترامپ هیچ راهبردی برای مهار کرونا ندارد

اقطاع نیوز :

بایدن جمعه شب در پیام توییتری نوشت: بیش از ۶ ماه از گزارش اولین مورد تأیید شده ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا می‌گذرد و دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا هنوز برنامه موثری برای مهار آن ندارد.

بایدن با رد بهانه‌های دولت ترامپ در مهار کرونا افزود: این یک شکست غیرقابل توجیه است که روزانه جان بسیاری از مردم را می‌گیرد.

بایدن در توییت دیگری نوشت: ما با چالش‌های بی‌سابقه در تاریخ خود مواجه هستیم و آشکار است که در این شرایط بحرانی دونالد ترامپ توانایی انجام مسئولیت‌های خود را ندارد.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و ناکامی‌های دولت ترامپ در مهار ویروس کرونا با نگاهی به نظرسنجی‌های صورت گرفته اخیر می‌توان دریافت که بایدن احتمال پیروزی بیشتری در برابر ترامپ دارد.

براساس میانگین نظرسنجی‌های «رئال کلیر پالیتیکس» ترامپ با ۸.۷ درصد اختلاف از رقیب دموکرات خود در سطح کشور عقب‌تر است؛ اختلافی که پژوهش اخیر آن را با امتیاز ۱۵ درصد نشان می‌دهد. طبق تحقیقات انجام شده، امتیازهای خوب بایدن در چهار ایالت از ۶ ایالت اصلی آمریکا دیده می‌شود که راه وی را به سوی کاخ ریاست‌جمهوری هموار می‌کند.

بیل استپین، مدیر گروه کارزار انتخاباتی ترامپ، روز جمعه به روزنامه نگاران گفت که نظرسنجی‌ها به طور دقیق مسیر انتخابات را انعکاس نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه ما بر حقیم و آن‌ها اشتباه می‌کنند افزود: گرایش‌هایی وجود دارد که تا شب انتخابات مغفول خواهند ماند.آرشیو آفناب نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزترامپ هیچ راهبردی برای مهار کرونا نداردنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.