خانه | سایر استان ها | آذربایجان شرقی | تداوم حمایت ملت ایران از آرمان آزادی فلسطین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
فلسفه اصلی اشغال‌گری اسرائیل جلوگیری از شکل‌گیری تمدن اسلامی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تداوم حمایت ملت ایران از آرمان آزادی فلسطین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، متن پیام محمدرضا پورمحمدی و حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم به این شرح است: روز جهانی قدس، روز حیات اسلام و نماد ایستادگی، مقاومت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف است.

در این بیانیه آمده است: آرمان آزادی فلسطین، سیاست برگشت‌ناپذیر انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در برابر ظلم و ستم استکبار جهانی است و تا بازپس‌گیری قدس شریف از چنگال اشغال‌گران تداوم خواهد یافت.

این بیانیه می‌افزاید: آزادی‌خواهان جهان، همه ساله با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس که یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است، به فریاد دادخواهی ملت مظلوم فلسطین پاسخ داده و جنایت‌های رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای حفظ سلامت مردم، توفیق برگزاری راه‌پیمایی روز قدس وجود ندارد؛ اما این امر مانع از آن نخواهد شد که ندای ظلم‌ستیزی و آزادی‌خواهی ملت ایران و سایر ملت‌های آزاده در حمایت از آرمان فلسطین و قدس شریف به گوش جهانیان برسد.

اینجانبان ضمن گرامی‌داشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مؤمن و روزه‌دار آذربایجان شرقی با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای عزیز و شهدای جبهه مقاومت تجدید میثاق کرده و از مردم شریف استان می‌خواهیم که با فعالیت‌های متنوع فرهنگی توأم با رعایت توصیه‌های بهداشتی، حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به گوش جهانیان برسانند.


تداوم حمایت ملت ایران از آرمان آزادی فلسطین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۱۱:۰۶:۵۰

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.