قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تداوم تولید و تثبیت اشتغال برنامه اولویت‌دار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تداوم تولید و تثبیت اشتغال برنامه اولویت‌دار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

به گزارش برنا از اراک ، کریم یاوری در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی، افزود: صیانت از نیروی کار تنها در رسیدگی حقوقی به دادخواست های قانونی کارگران و نیروی کار خلاصه نمی شود بلکه گره گشایی از مشکلات اقتصادی بنگاه‌های مشکل‌دار در اولویت خواسته‌های کارگران است چرا که با حل مشکلات زیرساختی کارگران به خواسته های قانونی خود دست می یابند.

وی ادامه داد: کارگران باوجود تنگناهای معیشتی در شرایط تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس منحوس کرونا همکاری های ویژه‌ای را برای گذر از مشکلات اقتصادی با مدیران و کارفرمایان و سهامداران بنگاه‌های اقتصادی مشکل دار به عمل می‌آورند.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: نقش تشکل‌های منتخب و قانونی کارگران و کارفرمایان در این زمینه موثر بوده و فعالیت تشکل‌های کارگری برای ایجاد روحیه بین کارکنان و کارگران در جهت پیشرفت امور و دستیابی به میزان تولید و خدمات پیش بینی شده و برنامه‌های تولیدی و خدماتی بنگاه‌های اقتصادی است.

یاوری اظهار داشت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشکیل فوری، مستمر و منظم جلسات هفتگی با حضور اعضای ذیربط تاکید دارند. 

وی بیان کرد: توجه به موضوع بیمه، بازنشستگی و درمان نیروی کار مشمول از جمله تاکیدات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته‌های متشکله پشتیبانی و مانع زدایی‌هاست است و استان مرکزی با تدبیر و مدیریت استاندار و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پارسال، ۲۰۱ جلسه برگزار و تعداد ۸۸۹ مصوبه داشته است.

مشاور ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ۵۴ واحد صنعتی مشکل‌دار در استان مرکزی شناسایی شده که حدود هشت هزار نیروی انسانی در این واحدها فعالیت می‌کنند که در سال‌های گذشته اقدامات چشمگیری در رفع مشکلات این بنگاه‌های اقتصادی از سوی مسئولان استانی انجام شده است. آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتداوم تولید و تثبیت اشتغال برنامه اولویت‌دار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.