قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تخصیص ۵ میلیارد تومان برای رفع مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تخصیص ۵ میلیارد تومان برای رفع مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تخصیص ۵ میلیارد تومان برای رفع مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین توکلی کجانی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و امور خانواده شهرستان ری که با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری، بخشداران، شهرداران و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد اظهار داشت: در یک ماه اخیر با همکاری نیروی انتظامی، دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها در سرمای فصل زمستان اقدامی اجتماعی و انسان دوستانه برای افراد آسیب پذیر و بی خانمان صورت گرفت که جای قدردانی دارد.

وی افزود: در موضوع مقابله با دخانیات همکاری و همراهی تمامی دستگاه‌های اجرایی ضروری است و در این راستا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند اقدام به محتوا سازی کند و همچنین شهرداری‌ها بوستان بدون دخانیات احداث کنند و آموزش و پرورش نیز موضوعات تربیتی و آموزشی را در این خصوص مدنظر قرار دهند.

توکلی کجانی بیان داشت: متأسفانه امروز شاهد روی آوردن نوجوانان و جوانان به مصرف دخانیات هستیم که با توجه به مضرات مواد دخانی مخصوصاً در زمان شیوع بیماری کرونا، بایستی خطرات مصرف دخانیات بر سلامت مردم و جامعه توسط دستگاه‌های متولی از طریق فضای مجازی فرهنگ سازی شود.

فرماندار ویژه ری عنوان داشت: مجموعه شهرستان ری در تلاش است تا پایان سال ۱۴۰۰ با هماهنگی و همدلی که بین سایر دستگاه‌ها وجود دارد مشکلات شبکه آب شرب شهرستان بخصوص در حوزه روستایی رفع شود و در این خصوص نیز مبلغ ۵ میلیارد تومان برای روستاها با اولویت‌های موجود تخصیص یافته است.

معاون استاندار تهران گفت: حذف گاز کلر طی ۱۰ ماه گذشته از شبکه آب شرب اقدام بسیار خوبی بود که در راستای سلامت عمومی صورت گرفت و همچنین میزان استفاده از کود شیمیایی در اراضی کشاورزی نیز باید استانداردسازی شود تا به چاه‌های آب وارد نشود زیرا همه در حوزه محیط زیست مسئولیت دارند و نبایستی سلامت مردم فدای تولید شود.

بر اساس این گزارش ابلاغ قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات، بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای تأمین آب شرب روستایی، گزارش تحلیلی آمار و علل طلاق و بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح سامان در شهرستان ری در دستور کار این جلسه بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتخصیص ۵ میلیارد تومان برای رفع مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.