قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تخصیص ۱۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه تصفیه آب خلخال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تخصیص ۱۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه تصفیه آب خلخال – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


به گزارش اقطاع نیوز، مهندس عباس جنگی مرنی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به دنبال پیگیری‌های انجام شده، مبلغ ۸۰ میلیارد ریال به عنوان قسط دوم تسهیلات مالی در روزهای اخیر دریافت شد و با ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات مالی که در ماه‌های گذشته بدین منظور برای تکمیل تصفیه خانه آب شرب خلخال دریافت شده بود، مجموعاً در پنج ماه اخیر مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار از صندوق ملی توسعه با عاملیت بانک سینا برای تکمیل تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال دریافت شده است و احداث این تصفیه خانه با جدیت تمام و کار جهادگونه، مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.

وی تصریح کرد: با این اعتبار مالی، تأمین تجهیزات فنی تصفیه خانه آب شرب خلخال به سرعت در حال انجام و این تجهیزات درحال تهیه و حمل به محل پروژه است تا نصب و راه اندازی و بهره برداری از تصفیه خانه آب شرب خلخال در اسرع وقت به بهره برداری برسد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل افزود: مقرر است قسط سوم تسهیلات مالی فوق به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال نیز در تابستان دریافت شود و با هزینه کرد آن، عملیات اجرایی پروژه احداث تصفیه خانه خلخال در نیمه دوم سال جاری به اتمام برسد و شاهد تأمین آب شرب سالم و بهداشتی برای مردم عزیز شهرستان خلخال باشیم.

مهندس جنگی مرنی گفت: در راستای تحقق برنامه‌ریزی انجام شده توسط شرکت آب منطقه‌ای اردبیل جهت اتمام پروژه و افتتاح تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال پیگیری مدیریتی و اقدام فنی و اجرایی خوبی در هفت ماه اخیر شده است و مصمم هستیم در نیمه دوم سال جاری، احداث تصفیه خانه آب شرب خلخال را به اتمام برسانیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل اظهار داشت: تأمین مالی پروژه تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال و تأمین ابزار و تجهیزات داخلی و خارجی مورد نیاز پروژه و تکمیل احداث آن، از اولویت‌های کاری شرکت آب منطقه‌ای اردبیل بوده و با توجه به وجود محدودیت‌های مالی در اغلب پروژه‌های کشور، روند احداث این تصفیه خانه مطلوب است و به موقع به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: با پرداخت این بخش از تسهیلات مالی به پروژه، بخش عمده‌ای از تجهیزات مورد نیاز به خصوص دو دستگاه لجن روب که به دلیل مشکلات مالی و سایر مشکلات ماه‌ها در گمرک مانده بود ترخیص و به کارگاه تصفیه خانه آب شرب خلخال حمل گردید.

مهندس جنگی مرنی افزود: تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال به روش بی او تی توسط شرکت طرح پالایش آب خلخال با ظرفیت ۲۸۵ لیتر در ثانیه و قرارداد تضمینی ۶ میلیون مترمکعب در سال احداث می‌شود و با برنامه ریزی و اقدامات انجام شده توسط شرکت آب منطقه‌ای اردبیل تا امروز، بخش مکانیکال پروژه ۵۹ درصد و کل پروژه ۷۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد


تخصیص ۱۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه تصفیه آب خلخال – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۲۳:۲۹:۳۹

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.