قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعتبارات مصوبات سفر رئیس جمهور به اسفراین محقق شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تخصیص اعتبارات معدن آلبلاغ اسفرین تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تخصیص اعتبارات معدن آلبلاغ اسفرین تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، طاهر رستمی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای معادن خراسان شمالی که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به فوت ۶ نفر در معدن آلبلاغ اسفراین اظهار کرد: اگر اقدامات پیشگیرانه‌ای انجام نمی‌شد تعداد فوتی‌ها اکنون بالای ده‌ها نفر بود.

فرماندار اسفراین تاکید کرد: طی دو سال اخیر بالغ‌بر ۹ مرحله پاک‌سازی کامل منطقه انجام‌شده و شورای تأمین استان نیز از ظرفیت جوامع استفاده کرده است.

وی افزود: می‌بایست در تخصیص اعتبارات تسریع صورت گیرد تا از افزایش فوتی‌ها جلوگیری به عمل آید.

رستمی تصریح کرد: راه دسترسی و تهیه جان‌پناه برای این معدن لازم است تا شرکت‌های حفاظتی و بهره‌برداران اکتشافی از آن استفاده کنند زیرا پس از آبان ماه به دلیل افزایش بارندگی‌ها امکان تردد و استقرار امکان‌پذیر نیست.

فرماندار اسفراین ادامه داد: تجدید مناقصه شرکت حفاظتی در آلبلاغ انجام‌شده و در صورت عدم حضور شرکت حفاظتی از مجموعه نیروی انتظامی و پشتیبانی ایمیدرو استفاده می‌شود.

وی در انتها از حضور هزار نفر طی سال گذشته در برداشت‌های غیرقانونی از جوامع محلی در این معدن خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از این معدن باید شرایط زیست‌محیطی همچون جلوگیری از آلودگی منابع آب اسفراین بررسی شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتخصیص اعتبارات معدن آلبلاغ اسفرین تسریع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.