قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
خراسان شمالی در حوزه اقتصادی مسیر پویایی را طی می‌کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تخریب بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد خلاف سیاست کمیسیون بهداشت است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تخریب بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد خلاف سیاست کمیسیون بهداشت است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سید محمد پاکمهر در گفتگو با مهر اظهار کرد: تعطیلی و تخریب بیمارستان امام رضا بجنورد که در شمال شهر قرار دارد به صلاح نیست زیرا این منطقه از شهر بدون مرکز درمانی خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بیمارستان ارتش نیز فعالیت‌های خود را کاهش داده و در این شرایط نباید بیمارستان امام رضا نیز با تهدیدی رو به رو شود.

وی افزود: مجموعه امام رضا (ع) بیمارستان بوده و درمانگاه نیست و نامگذاری این مجموعه به عنوان درمانگاه اشتباه است و هم اکنون سالانه ده‌ها هزار نفر از این مجموعه استفاده می‌کنند.

پاکمهر با تاکید بر اینکه مخالفتی با اصل موضوع احداث مناطق فرهنگی و گردشگری وجود ندارد، گفت: نباید در این شرایط کرونایی احیای بافت تاریخی را بر مسئله تخریب بیمارستان ارجح بدانیم.

عضو ناظر شورای عالی پرستاری در انتها گفت: تخریب بیمارستان امام رضا (ع) بجنورد نقطه مقابل سیاست‌های حمایتی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در توسعه مراکز درمانی در شرایط شیوع ویروس کرونا است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتخریب بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد خلاف سیاست کمیسیون بهداشت است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.