قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲۴۰ نفر در زمینه آموزش افراد بی‌سواد در استان بوشهر فعالیت دارند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تحقق ۹۸ درصد حجم ابلاغی سوادآموزی هرمزگان در سال گذشته – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تحقق ۹۸ درصد حجم ابلاغی سوادآموزی هرمزگان در سال گذشته – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مرتضی آخش جان از عقد قرارداد با صدا و سیمای مرکز خلیج فارس برای تولید و پخش برنامه‌های آموزشی از شبکه استانی با هدف فرهنگ سازی، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی خبر داد.

وی اظهار داشت: تولید و پخش برنامه زنده تلویزیونی کیله و همچنین برنامه تلویزیونی شوبندر، سرپناه و گفتگوی ویژه خبری با حضور مسؤولین و فعالان عرصه سواد آموزی از این جمله است.

آخش جان با اشاره به فعالیت‌های آموزشی، آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان در ایام مقابله با ویروس کرونا گفت: آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان با ارتباط مستمر با سوادآموزان، استفاده از ظرفیت فضای مجازی شعار «آموزش تعطیل نیست» را محقق کردند.

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ضمن تشکر از مجموعه سواد آموزی شهرستان‌ها و مناطق در تحقق بیش از ۹۸ درصد حجم ابلاغی سال گذشته اظهار کرد: در سال ۹۹ سواد آموزی استان مکلف است ۴ هزار و۴۲۹ نفر را تحت پوشش قرار دهد که ۴۲۹ نفر از اتباع هستند و در دوره انتقال ۲ هزار و ۲۰۰ نفر و تحکیم ۲ هزار و ۶۰۰ نفر تحت پوشش برنامه‌های سواد آموزی قرار خواهند گرفت.

آخش جان در ادامه افزود: شهرستان‌ها و مناطقی که نرخ با سوادی گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال آنها کمتر از میانگین استان است می‌بایست در قالب طرح‌های شتاب بخشی نسبت به پوشش حداکثری در دوره سواد آموزی اقدام کنند.

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خاطر نشان کرد: جدول توزیعی این حجم در بین مناطق و شهرستان‌ها بر اساس فاصله میزان با سوادی شهرستان از میانگین استان در سه دوره سواد آموزی، تحکیم سواد و انتقال تعیین و در سامانه سواد آموزی اعمال می‌شود.

آخش جان گفت: به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا مدارس و مراکز یادگیری محلی به عنوان کانون‌های مؤثر پالایش و راستی آزمایی اطلاعات پایگاه اطلاعات اسمی اعلام شده و تشکیل کلاس سواد آموزی نقش آفرینی کنند.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی حسب مورد بر اساس مصوبات ستادهای محلی و منطقه‌ای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در تشکیل کلاس‌ها و برگزاری آزمون‌ها مورد تاکید است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتحقق ۹۸ درصد حجم ابلاغی سوادآموزی هرمزگان در سال گذشته – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.