قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پایش وضعیت ارتباطی بیست روستای کهگیلویه و بویراحمد انجام شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تجهیز ۱۲۰۰ مدرسه کهگیلویه و بویراحمد به اینترنت پر سرعت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تجهیز ۱۲۰۰ مدرسه کهگیلویه و بویراحمد به اینترنت پر سرعت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، جواد غلام پور پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: از تعداد یکهزار و ۲۰۰ مدرسه بهره مند شده از اینترنت پر سرعت، ۲۳۴ مدرسه توسط شرکت ارتباطات سیار، ۲۲۶ مدرسه توسط شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، ۲۶۱ مدرسه از طریق شرکت داده گستر عصر نوین و ۴۷۹ مدرسه از طریق ADSL به شبکه ملی اطلاعات متصل شد.

وی با اشاره به تحقق این مهم، تصریح کرد: پیرو دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات، از محل اعتبارات وزارت تاکنون بیش از ۱۲۰۰ مدرسه در استان از مودم و اینترنت دو ساله رایگان با پهنای باند حداقل ۲ مگابیت بر ثانیه برخوردار شدند.

غلام پور با تاکید بر اینکه این طرح از مهم‌ترین اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم است، گفت: تکمیل آن در استان تعامل و همکاری از سوی آموزش و پرورش را نیز طلب می‌کند.

وی افزود: فصل تعلیم و تربیت امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا متفاوت‌تر از همیشه آغاز شده است و آموزش مجازی بیش از هر زمان دیگر مورد توجه و اهمیت قرار گرفته که لازمه تحقق آن وجود زیرساخت‌های ارتباطی است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تجهیز مدارس و روستاها به اینترنت پر سرعت را اقدامی مهم در جهت تحقق دولت الکترونیک و انجام تکلیف ماده ۶۹ قانون برنامه ششم توسعه دانست.

غلام پور افزود: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات تمام همت خود را به کار گرفته که با تقویت زیرساخت‌های موجود و ایجاد زیرساخت در مناطق کمتر توسعه یافته بستر آموزش مجازی را فراهم کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتجهیز ۱۲۰۰ مدرسه کهگیلویه و بویراحمد به اینترنت پر سرعت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.