قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تجاوز جنسی یک باشنده افغان بالای دختر 13 ساله در جرمنی

تجاوز جنسی یک باشنده افغان بالای دختر ۱۳ ساله در جرمنی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان | افغانستان


تجاوز جنسی یک باشنده افغان بالای دختر ۱۳ ساله در جرمنی

اقطاع نیوز: این جوان ۲۳ ساله پناهجو مظنون است که در شهر دورتموند یک دختر ۱۳ ساله را نخست در یک خانه اغوا کرده و بعد او را در آنجا مورد تجاوز جنسی قرار داده است…

یواخیم استامپ وزیر امور مهاجرت ایالت نوردراین وستفالن بعد از تجاوز جنسی بر یک دختر ۱۳ ساله در شهر دورتموند جرمنی، خواستار پیامدهای سختگیرانه برای مظنون احتمالی شد.

یواخیم استامپ وزیر مهاجرت ایالت نوردراین وستفالن جرمنی به روزنامه بیلد در این باره گفته است: این عامل تنفرآور نه فقط باید محکوم شود، بلکه باید بعد از زندان مستقیماً به افغانستان اخراج شود. او افزوده است که او نباید دیگر در جرمنی آزادانه این طرف و آن طرف بگردد.

بر بنیاد گزارش رسانه ها، این جوان ۲۳ ساله پناهجو از افغانستان مظنون است که روز جمعه گذشته در شهر دورتموند یک دختر ۱۳ ساله را نخست در یک خانه اغوا کرده و بعد او را در آنجا مورد تجاوز جنسی قرار داده است.

این مرد جوان که در بازداشت موقت به سر می برد، پیش از آن در یک رخداد نیز در ماه جون تحت شک قرار گرفته بود که یک دختر یازده ساله را مورد تجاوز جنسی قرار داده است. بعد از شکایت آن دختر، در آن زمان حکم دستگیری این مرد جوان صادر شده بود. اما اجرای شدن آن بعدتر لغو شد و این مرد مظنون رها شد.

سارنوال شهر دورتموند در این باره گفت که در مورد بررسی زمان محبوس شدن وی در ۳ جولای، شرایطی پیش آمد که در ارتباط با زمان اتفاق رویداد، در اظهارات قربانی شک و شبهه ایجاد شد.

پاول سیمیاک سرمنشی حزب دموکرات عیسوی جرمنی به روزنامه بیلد توضیح داد که قضیه کنونی تجاوز جنسی بر دو دختر در فاصله دو ماه بیشتر از یک بار نشان می‌دهد که از اطفال ما باید به صورت بهتر حفاظت شود. ما می‌توانیم از غم بسیار و دردهای بزرگ‌تر جلو گیری کنیم، در صورتی که در چنین مواردی بتوان تحت پیش شرطهای سهل تر، حکم حبس موقتی را صادر کرد، ممکن است از وقوع اعمال سنگین بعدی جلوگیری گردد.
آرشیو افغانستان | سرویس خبری اقطاع نیوزتجاوز جنسی یک باشنده افغان بالای دختر ۱۳ ساله در جرمنینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.