قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تثبیت سه میلیون هکتار از اراضی ملی خراسان‌جنوبی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تثبیت سه میلیون هکتار از اراضی ملی خراسان‌جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تثبیت سه میلیون هکتار از اراضی ملی خراسان‌جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، غلامرضا شهریاری صبح چهارشنبه در دومین کارگروه پیش‌بینی و پیشگیری از گسترش بافت‌های ناکارآمد شهری خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در دوره جدید مدیریت قوه قضائیه یکی از مسائل مهم و مورد تأکید به ادارات کل اسناد اجرای قانون کاداستر در یک بازه زمانی سه ساله است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: اجرای قانون کاداستر تنها با اقدامات ثبت اسناد و املاک میسر نمی‌شود بلکه نیازمند همکاری و همیاری همه دستگاه‌ها و نهادهای متولی در امر زمین و املاک هستیم.

شهریاری ادامه‌داد: از دستگاه‌ها و نهادهایی چون میراث فرهنگی، منابع طبیعی و …درخواست می‌کنیم از فرصت به وجود آمده در قانون کاداستر استفاده کرده و نسبت به به‌روزرسانی نقشه‌های خود اقدام کنند.

وی افزود: سه میلیون هکتار از اراضی ملی خراسان‌جنوبی که قبلاً جانمایی شده بود از ابتدای سال جاری تاکنون تثبیت شده است.

محمد شریف گلچین، معاون اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه بیان‌کرد: خراسان‌جنوبی ۴۶۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد و با هر نوع نگاه امنیتی با این میزان مرز مشترک هر فرد مستقر در مناطق مرزی یک مرزبان محسوب می‌شود.

وی گفت: اقداماتی چون اجرای طرح هاب شتر، واریز عواید سوخت به حساب مرزنشینان و طرح‌های اشتغال‌زایی همه در راستای ماندگاری افراد در مرز اجرا می‌شود.

معاون اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان‌جنوبی اظهار کرد: هر اقدام عمرانی و اقتصادی که در مرز انجام می‌دهیم باید با پیوست فرهنگی و اجتماعی همراه باشد.

گلچین افزود: به عنوان مثال اقداماتی که در راستای تثبیت جمعیت در مناطق مرزی انجام می‌شود باید با پیوست فرهنگی و اجتماعی همراه باشد و در این زمینه می‌توانیم از دهیاران به عنوان سفیران فرهنگی استفاده کنیم.

وی افزود: هر نارضایتی اجتماعی بی‌شک سوء استفاده دشمن و معاندان را به همراه دارد و از این منظر پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی اهمیت فوق العاده‌ای دارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتثبیت سه میلیون هکتار از اراضی ملی خراسان‌جنوبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.