قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تبیین شعائر انقلاب با بهره گیری از فناوری های نوین برای جوانان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تبیین شعائر انقلاب با بهره گیری از فناوری های نوین برای جوانان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تبیین شعائر انقلاب با بهره گیری از فناوری های نوین برای جوانان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، ارسلان زارع صبح شنبه در دیدار رئیس و کارکنان دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تأسیس این شورا با موافقت امام خمینی (ره) که به منظور تعظیم شعائر، ارزش‌ها و ترویج فرهنگ انقلابی بنیان نهاده شد را تبریک گفت و اظهار کرد: تعمیق فرهنگ دینی و انقلابی بین اقشار مختلف جامعه از جمله نسل جوان، نیاز ضروری امروز است و باید برای رسیدن به آن از ظرفیت‌های ملی استفاده‌ای بهینه شود.

وی یکی از مهم‌ترین جلوه‌های عظمت و بزرگی برگزاری مراسم و مناسبت‌های رسمی در کشور که در واقع بزرگداشت ارزش‌های انقلاب است را زمینه‌سازی برای افزایش انگیزه مشارکت مردم در برگزاری این مراسم عنوان کرد و افزود: معتقدم در هر مناسبتی که مردم در آن مشارکت جسته و در برگزاری آن نقش‌آفرینی مؤثری داشته‌اند، در واقع خون تازه‌ای در رگ‌های نظام اسلامی جاری شده است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: در برگزاری برنامه‌ها، در کنار ضرورت ایجاد تحرک و پویایی، باید تقویت اتحاد و انسجام ملی به‌عنوان یک اصل مورد توجه باشد؛ دور هم جمع کردن همه احزاب، تشکل‌ها و گروه‌های مردمی جلوه‌ای زیبا از یکپارچگی ملی است که پیامِ رسا و شیوای آن در بعد بین‌الملل، برای نظام و کشورمان اقتدار افزا است.

وی استفاده از فناوری‌های نوین به‌ویژه در عرصه تبلیغات و تولیدات رسانه‌ای را موضوعی مهم برشمرد و تأکید کرد: باید متناسب با ذائقه نسل جوان امروز، شعائر انقلاب تبیین و شناسانده شود.

زارع بیان کرد: در شرایط کنونی و متأثر از شیوع ویروس کرونا که بسیاری از مناسبات را تغییر داده، بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی در این حوزه، اهمیتی دوچندان می‌یابد.

وی با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب و نیز تأکیدات رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری بر استفاده از ظرفیت جوانان، تأکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برای استفاده از پتانسیل جوانان در جهت بزرگداشت مناسبت‌های ملی و انقلابی، بیشتر از گذشته اهتمام داشته باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتبیین شعائر انقلاب با بهره گیری از فناوری های نوین برای جوانان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.