قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کنگره استانی لشگر فرشتگان تاریخ‌ساز در قزوین برگزار می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تبیین دستاوردهای انقلاب به جوانان ضروری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تبیین دستاوردهای انقلاب به جوانان ضروری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین، جلسه کمیته ایثارگران ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان قزوین به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی جهت اجرای برنامه‌های ایام‌الله دهه‌فجر با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.

در این جلسه، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به کمیته ایثارگران ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان قزوین اشاره کرد و گفت: این کمیته هر ساله در این دهه برنامه‌های ترویجی برنامه‌ریزی می‌کند تا بتواند آحاد جامعه را بیشتر با اهداف و آرمان‌های امام راحل، انقلاب و شهدا آشنا کند.

وی با بیان اینکه تعامل خوبی بین مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان قزوین است، افزود: باید همه مدیران دست به دست هم دهند تا بتوانند در سایه این تعامل برنامه‌های ترویجی که امروز مورد نیاز آحاد جامعه بویژه نسل جوان است، اجرا کنند.

رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: هر یک از دستگاه‌های اجرایی دارای ظرفیت و پتانسیل‌های مختلفی هستند که مسئولان با بهره‌گیری از آنها می‌توانند در کیفی اجرا شدن این برنامه‌ها، کمک بسزایی کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ است، بیان کرد: این انقلاب همه معادلات مادی دشمنان اسلام که با زور و قدرت بر مردم ایران حکومت می‌کردند، بر هم زد و نور امید در دل‌های مردم ایران و حتی مسلمانان جهان ایجاد کرد.

وی افزود: مردم ایران با دست‌های خالی توانستند مقابل رژیم شاهنشاهی و سران استکبار جهانی مانند آمریکا و انگلیس بایستند و قدرت پوشالی آنها را برهم بزنند و رسوایشان کنند که این مهم نشان از قدرت بالای مردمی این کشور است.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز باید عزت و اقتدار مردم ایران در دوران انقلاب اسلامی و دستاوردهایی که آنها در سایه این انقلاب به دست آوردند برای نسل امروز طی ایام‌الله دهه‌فجر تبیین شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به اینکه دشمنان مدام در حال شبهه‌افکنی بین نسل امروز هستند تا آنها را از انقلاب دور کنند، گفت: برنامه‌های ترویجی باید با کیفیتی برگزار شود که پاسخگویی این شبهات باشد.

اجرای برنامه‌های ترویجی در فضای مجازی

حقایق‌پور به ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: تلاش می‌شود برنامه‌های ترویجی با توجه به شرایط جامعه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور حداکثری مردم برگزار شود.

وی با بیان اینکه فضای مجازی پتانسیل و ظرفیت‌های مختلفی در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت دارد، افزود: برنامه‌ریزی شده از این فضا در اجرای برنامه‌های متنوع و جذاب استفاده شود تا آحاد جامعه بیشتر با دستاوردهای انقلاب و رشادت‌های شهدا و ایثارگران آشنا شوند.

رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان قزوین به کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز اشاره کرد و گفت: در اجرای این کنگره برنامه‌هایی پیش‌بینی شده که با هدف شناساندن سیره و منش زنان شهید و جانباز برگزار خواهد شد.

در ادامه این جلسه، رضا سجادفر مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری قزوین نیز مطالبی پیرامون اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تبیین دستاوردهای انقلاب به جوانان و اجرای برنامه‌های ترویجی با کیفیت بیان کرد.

گفتنی است: در این جلسه، هر یک از مسئولان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی که عضو کمیته ایثارگران ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان قزوین بودند، برنامه‌های پیشنهادی و نظرات خود را در اجرای برنامه‌های دهه‌فجر ارائه کردند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتبیین دستاوردهای انقلاب به جوانان ضروری است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.