قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تبلیغ دین تعهدآور و عامل بیداری جوامع اسلامی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تبلیغ دین تعهدآور و عامل بیداری جوامع اسلامی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تبلیغ دین تعهدآور و عامل بیداری جوامع اسلامی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده ظهر دوشنبه در نشست با کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خلخال، مسئولیت خطیر روحانیون و مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی در تقویت باورهای دینی و اعتقادی مردم را مهم دانست و اظهار کرد: تبلیغ دین تعهدآور، بیداری بخش و آگاه کننده است و تنها خادمان مخلص توفیق ادای وظیفه تبلیغ دینی را کسب می‌کنند.

وی به جایگاه مهم شهرستان خلخال در تدین و سابقه دینداری مردم این شهرستان و وجود علمای تراز استانی و کشوری از این منطقه اشاره کرد و گفت: شهر خلخال از شهرهای مهم از لحاظ فرهنگی، سابقه دیانت، موقعیت جغرافیایی و تبادل فرهنگی بین استانی بوده و در عین حال از مناطق کم برخوردار از لحاظ اقتصادی در استان محسوب می‌شود که علارغم مشکلات موجود، مردم علاقه و وابستگی به مکتب اهل بیت (ع) را همواره با شور و شعور بالایی ابراز کرده اند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تاکید بر حفظ و حراست از اعتماد و جایگاه معنوی مجموعه تبلیغات اسلامی در کنار مردم، افزود: اخلاص در عمل باعث اعتماد افکار عمومی و جذب مردم به سمت فعالیت‌های ارائه شده خواهد بود و کارها به صورت مردمی و با حمایت و نظارت مجموعه‌های مربوطه انجام می‌شود.

امامان جمعه ستون و خیمه گاه فرهنگی شهرها هستند

حجت الاسلام جعفرزاده افزود: همدلی و وفاق بین روحانیون و ائمه جمعه شهرها باعث سازماندهی جدی و تقویت برنامه‌ها خواهد بود چرا که امامان جمعه ستون و خیمه گاه فرهنگی هر شهر محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی امور روحانیون، مداحان، هیئت‌های مذهبی، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، تشکل‌های دینی، دارالقرآن و … باید بنا به زیست بوم هر شهر و اولویت بندی نیازها صورت گیرد تا بتوان با استفاده از نیروهای مستعد و توانمند فعالیت‌های مختلف را با موفقیت پیش برد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بر ضرورت تشکیل کارگروه‌های تخصصی برای رصد مسائل شهرستان تاکید کرد و گفت: برای ایجاد افق جدید در امور فرهنگی، قرآنی و دینی که حتی قابلیت الگودهی در سطح استانی و ملی باشد، بایستی با دید تخصصی و بهره مندی از فرهیختگان هر شهر مسائل را در کارگروه مورد بحث و بررسی قرار داده و مصوبات لازم را اجرا کرد.

در این نشست، حجت الاسلام صابر طهماسبی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خلخال معرفی و از زحمات حجت الاسلام احمد شاد قدردانی و تجلیل شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتبلیغ دین تعهدآور و عامل بیداری جوامع اسلامی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.