قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آمریکا با ما جنگ تمدنی دارد/ترویج تفکر حاج قاسم در میان جوانان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان قالب انقلاب/حضور موثر رسانه ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان قالب انقلاب/حضور موثر رسانه ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار محمد زهرایی در آئین افتتاحیه اولین دوره توانمندسازی هنری و رسانه‌ای جهادگران فارس با عنوان «رساف» که به همت بسیج سازندگی و با همکاری سازمان فضای مجازی سپاه فجر استان فارس و به شکل مجازی برگزار شد، گفت: در هر گروه جهادی، باید یک رابطه رسانه‌ای آموزش دیده حضور داشته باشد.

وی تأکید کرد: وقتی می‌توانیم بگوییم ۴۲ هزار گروه جهادی فعال داریم که ۴۲ هزار رابطه رسانه‌ای و خبرنگار جهادی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه از میان این ۴۲ هزار گروه جهادی، شاید فقط چند صد گروه فعالیت رسانه‌ای دارند، ولی شبکه متشکل از ۴۲ گروه جهادی وجود دارد که این شبکه بهترین شبکه‌های مردمی و متصل به بسیج و انقلاب برای پمپاژ خبری و انعکاس سوژه‌ها و معرفی در شناسایی الگوهای موفق بسیجی و حل نظام مسائل است.

به عقیده رئیس سازمان بسیج سازندگی، برای تشکیل جبهه جهانی جهادی، ناگزیر به تبلیغ و کادرسازی رسانه‌ای هستیم برای انعکاس الگوهای و مدل‌های رفتاری موفق خودمان؛ که جهادگران هستند.

سردار زهرایی اقدام بسیج سازندگی فارس را زیبا توصیف و اضافه کرد: در کارگروه‌های دیگر تخصصی، اعم از محرومیت‌زدایی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، و آسیب‌های اجتماعی هم این کار می‌تواند تکرار شود تا ما شاهد این باشیم که کارگروه‌ها و گروه‌های جهادی تخصصی، با انعکاس هنرمندانه و کار تبلیغی رسانه‌ای قوی، به گفتمان‌سازی قوی توسط کارگروه گفتمان‌سازی بینجامد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتبدیل گفتمان جهادی به گفتمان قالب انقلاب/حضور موثر رسانه ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.