قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تامین ۱۵۰۰شغل پایدار برای مددجویان کرمانشاهی کمیته امداد در سال۹۹ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تامین ۱۵۰۰شغل پایدار برای مددجویان کرمانشاهی کمیته امداد در سال۹۹ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

محسن رخضی صبح امروز در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: در سال ۹۹ حدود ۱۵۰۰ مددجوی کرمانشاهی از طریق کاریابی‌های صورت گرفته دارای شغل پایدار شده‌اند.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) به صورت مستمر بر طرح‌های اشتغال مددجویان نظارت‌های فنی و تخصصی اعمال می‌کند و این نظارت‌ها تا پایداری و توانمندی کامل مجریان طرح‌های اشتغال ادامه خواهد یافت.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در کنار پرداخت وام‌های قرض الحسنه اشتغال، برنامه کاریابی و تعامل با کارفرمایان را در سال ۹۹ در دستور کار داشته است و از طریق آن توانسته است مددجویان زیادی را مشغول به کار کند.

رخصی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۱ هزار و ۶۱۴ فرصت شغلی برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده است، افزود: ایجاد این میزان فرصت شغلی از رشد ۱۴ درصدی نسبت به سال ۹۸ برخوردار بوده است.

وی ادامه داد: به منظور اجرای طرح‌های اشتغال مددجویان کرمانشاهی در سال ۹۹ بیش از ۲۲۵ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه به مددجویان کرمانشاهی پرداخت شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از ایجاد ۱۱ هزار و ۶۱۴ فرصت شغلی زودبازده برای مددجویان کرمانشاهی در سال ۹۹ خبر داد و گفت: در سال گذشته بیش از ۱۵۱ درصد از برنامه‌های اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه محقق شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتامین ۱۵۰۰شغل پایدار برای مددجویان کرمانشاهی کمیته امداد در سال۹۹ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.