قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تامین گاز گلخانه های پیشوا در اولویت اداره گاز شهرستان باشد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تامین گاز گلخانه های پیشوا در اولویت اداره گاز شهرستان باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تامین گاز گلخانه های پیشوا در اولویت اداره گاز شهرستان باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسین عباسی عصر دوشنبه در بازدید از وضعیت ساخت‌وسازهای حاشیه پیشوا که با همراهی حسین کردستانی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری و رئیس اداره جهاد کشاورزی انجام شد بر لزوم برخورد جدی و قاطعانه با ساخت‌وسازهای غیرمجاز به‌منظور پیشگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی تأکید کرد.

عباسی با اشاره به اینکه پیشوا رتبه اول توسعه کشت گلخانه‌ای را در استان تهران دارد گفت: با رفع برخی موانع، سهم تکلیفی ۱۲۵ هکتاری شهرستان تا پایان سال به طور کامل محقق خواهد شد.

وی بیان داشت: در زمینه ایجاد سیستم‌های آبیاری نوین نیز علی‌رغم افزایش قیمت تجهیزات مورد نیاز این حوزه، تا پایان سال حدود ۷۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

فرماندار پیشوا افزود: برخی فعالان حوزه کشاورزی و دام و طیور از شیوع کرونا آسیب دیدند که در این رابطه جهاد کشاورزی باید کشاورزان و دامداران را برای دریافت تسهیلات ویژه کرونا راهنمایی کرده و پیگیر جذب این اعتبارات باشد تا بخشی از خسارات جبران شود.

عباسی عنوان داشت: مشکلات کشاورزان، دام پروران و طیور داران باید مورد به مورد احصا و به استانداری، جهاد کشاورزی استان و وزارت جهاد منعکس و رفع آنها پیگیری گردد.

وی گفت: با توجه به هشدار کاهش دمای هوا طی روزهای آینده، گلخانه‌داران باید تمهیدات لازم برای پیشگیری از یخ‌زدگی محصولات اتخاذ کنند و هرچند با کمبود گاز در کشور مواجه هستیم اما اداره گاز شهرستان باید گلخانه‌ها را در اولویت قرار دهد و به هیچ وجه نباید گاز این واحدها قطع شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتامین گاز گلخانه های پیشوا در اولویت اداره گاز شهرستان باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.