قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تامین هزینه‌ جهیزیه از محل زکات پرداختی مردم خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تامین هزینه‌ جهیزیه از محل زکات پرداختی مردم خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی، مجید الهی‌راد بابیان اینکه میزان زکات پرداختی در استان طی امسال از مرز ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان گذشته است افزود: زکات امسال نسبت به رقم سال گذشته بیش از ۱۱۸ درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی تصریح کرد: بیش از ۶۰ درصد اعتبارات زکات صرف امور معیشتی محرومان و ۴۰ درصد نیز برای ساخت پروژه‌های عام‌المنفعه همچون احداث غسالخانه، ساخت جاده و تأمین روشنایی معابر و مساجد صرف شده است.

وی بابیان اینکه بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از رقم زکات جمع‌آوری‌شده صرف امور معیشتی نیازمندان شده است، گفت: ۱۱۵ میلیون تومان نیز برای ساخت مسکن خانوارهای نیازمند صرف شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: ۱۸۰ میلیون تومان از زکات پرداختی مردم نوع‌دوست استان طی امسال برای تأمین جهیزیه زوج‌های نیازمند هزینه شده است.

الهی‌راد یادآور شد: ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز در قالب خدمات موردی برای نیازمندان و باقی‌مانده نیز در بخش‌های درمانی و تغذیه خانوارهای نیازمند هزینه شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتامین هزینه‌ جهیزیه از محل زکات پرداختی مردم خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.