قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تامین زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تامین زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تامین زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علی نبیان ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مردم تحویل مسکن مهر است که امیدواریم تا چند ماه آینده همه طرح‌ها را تحویل مردم دهیم، گفت: مراحل ساخت و تحویل مسکن مهر در ۶ استان به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه حدود ۳۰ هزار واحد باقی مانده تا ۴ ماه آینده به اتمام رسیده و به افراد واگذار خواهد شد، افزود: دولت مصمم به اتمام طرح های حوزه مسکن است و در این زمینه از همه توان و ظرفیت خود استفاده می کند.

نبیان به روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور اشاره کرد و تاکید کرد: دولت زمین مورد نیاز برای احداث واحدهای مسکونی اقدام ملی مسکن را تامین کرده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه‌ریزی‌ها در این حوزه برای تامین ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور انجام شده است و روزانه پیگیر امور هستیم تا این مساکن قبل از اتمام کار دولت یازدهم در اختیار مردم قرار گیرد.

نبیان افزود: در برخی استان‌ها کارها با سرعت بیشتری در حال پیگیری است و در سایر استان‌ها نیز سعی می‌شود کارها با سرعت بیشتری دنبال شود و همه سعی خود را به کار بسته‌ایم تا این واحدها تا سال آینده تحویل متقاضیان شود.

وی ادامه داد: همه زمین مورد نیاز تهیه و با توجه به تاکید وزارتخانه در شرایط مطلوب در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت ولی باید به این نکته توجه کرد که متقاضیان تلاش کنند آورده مالی را با سرعت تامین کنند تا سرعت کارها بیشتر شود.تامین زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.