قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ناجا در مسیر حفظ و ارتقای امنیت جامعه حرکت می کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تامین امنیت کشور نیازمند مشارکت مردمی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


تامین امنیت کشور نیازمند مشارکت مردمی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار حسین اشتری پیش از ظهر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی استان همدان اظهار کرد: وظیفه ناجا تأمین امنیت مردم است، چراکه اگر امنیت نباشد هیچ‌گونه فعالیت علمی و رشد اقتصادی نیز به‌وجود نخواهد آمد.

وی با بیان اینکه در سایه امنیت همه کارها در جریان خواهد بود، افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب افتخاری بالاتر از این نیست که ناجا تأمین‌کننده امنیت باشد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه این مجاهدان فی سبیل الله، جانشان را در طبق اخلاص گذاشته و برای تأمین امنیت تقدیم می‌کنند، گفت: این شهدای ما هستند که چنین ویژگی‌های ممتازی دارند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه حضور نیروهای مسلح در کنار یکدیگر سبب وحدت بیشتر و اقتدار آنها بوده است، گفت: در مراسم نیروهای مسلح اگر چه هر کدام از ما لباسی با رنگی متفاوت داشتیم، اما همه باهم یکرنگ بودیم که همین موضوع سبب شد وحدت زیبایی حاکم شود.

وی با اعلام اینکه نیروی انتظامی ضمن اینکه مسئولیت تأمین امنیت را بر عهده دارد، در حال خدمتگزاری به مردم نیز هست، ادامه داد: در هنگام بروز بلایای طبیعی و غیرطبیعی و خدمت‌رسانی به مردم نیروهای مسلح پیش‌گام هستند.

سردار اشتری با تشریح خدمات ناجا به مردم از زمان شیوع کرونا تا امروز، بیان کرد: ناجا نه‌تنها در حوزه‌های مختلف برای خدمت‌رسانی به مردم اقداماتی را انجام داده، بلکه امنیت مراکز درمانی که با ازدحام گسترده مردم همراه هستند را نیز تأمین کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شناسایی انبارهای احتکار کالا و برخورد با محتکران را از دیگر اقدامات ناجا در این روزهای کرونایی برشمرد و عنوان کرد: در فضای مجازی و در عرصه مقابله با افرادی که دست به تشویش اذهان عمومی می‌زنند نیز افراد خاطی را شناسایی کرده و با آنها برخورد کردیم.

وی ضدعفونی کردن معابر و اجرای طرح بزرگ فاصله‌گذاری اجتماعی را از دیگر اقدامات ناجا دانست و اظهار کرد: در این عرصه مردم از قانون تمکین کرده و از دستور رهبر معظم انقلاب پیروی کردند.

سردار اشتری با بیان اینکه اربعین یکی از زیباترین جلوه‌های همکاری و اطاعت مردم از فرمایشات رهبر معظم انقلاب بود، گفت: در سال‌های گذشته در مرزها شاهد حضور میلیونی مردم بودیم، اما امسال به‌دلیل تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم سفر به عراق برای زیارت اربعین، مردم در خانه ماندند و به مرزها مراجعه نکردند.

وی با قدردانی از مردم برای عمل به قانون اظهار کرد: برای تأمین امنیت باید همه مشارکت داشته باشند وگرنه امنیت به‌خودی‌خود ایجاد نمی‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، استان همدان را از استان‌های امن کشور برشمرد و گفت: بسیاری در تلاش هستند تا امنیت موجود در کشور را از بین ببرند، بنابراین همه باید برای حفظ این امنیت تلاش کنیم وگرنه باید هزینه بالایی بپردازیم.

وی با تأکید بر اینکه اگرچه مشکلات اقتصادی بسیاری در کشور وجود دارد، اما مردم دل‌بسته انقلاب و تابع ولایت هستند، افزود: این مسئله سرمایه بزرگی برای کشور به‌شمار می‌آید سرمایه‌ای که امیدوارم با تکیه بر آن بتوانیم امنیت جامعه را حفظ کنیم.

سردار اشتری با قدردانی از خدمات سردار کامرانی صالح، فرمانده سابق نیروی انتظامی استان همدان، افزود: وی توانست در طول خدمت خود در استان همدان با تدبیر و عقلانیت کارها را پیش برده و خدمات شایسته‌ای را چه در همدان و چه استان‌های دیگر ارائه بدهد.

سردار اشتری درباره سردار امیری، فرمانده جدید ناجای همدان، گفت: وی فرمانده دانشکده دانشگاه علوم انتظامی بوده و دکترای امنیت دارند و علاوه بر فعالیت در بخش‌های عملیاتی و اجرایی، از اساتید خوب در دوره‌های مختلف و دافوس نیز هستند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امیدوارم با ظرفیت خوب وی و تعامل با اعضای شورای تأمین، نماینده ولی‌فقیه در استان و دیگر نهادها اقدامات خوبی انجام شود، عنوان کرد: کارکنان نیروی انتظامی در طول سال با اقتدار و جدیت با متخلفان برخورد کرده و در حال ارائه خدمت به مردم هستند.

رئیس پلیس کشور با اشاره به اینکه نیروهای پلیس همدان دارای روحیه جهادی بوده و در دیگر مناطق الگو هستند، افزود: از همه کارکنان ناجای همدان قدردانی می‌کنم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزتامین امنیت کشور نیازمند مشارکت مردمی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.