قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بیمارستان، درمان و دارو راه حل مقابله با کرونا نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بیمارستان، درمان و دارو راه حل مقابله با کرونا نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بیمارستان، درمان و دارو راه حل مقابله با کرونا نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، ایرج حریرچی عصر یکشنبه در جریان نشست ستاد شهرستانی مقابله و مدیریت ویروس کرونا در خوی افزود: در یک ماه گذشته با کاهش فاصله گذاری اجتماعی در کشور و بازگشایی‌ها و رعایت نکردن مسائل بهداشت فردی و فیزیکی در برخی از استان‌ها از جمله استان آذربایجان غربی و شهرستان خوی تعداد مبتلایان به کرونا را افزایش داده است.

وی ادامه داد: با دو بیمارستان جدید ساخته شده در شهرستان خوی کمبود جدی از لحاظ تخت در این شهرستان وجود ندارد اما اگر رفتار مردم بدین نحو ادامه پیدا کند و فاصله گذاری اجتماعی رعایت نشود شهرستان با کمبود تخت مواجه خواهد شد

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تاکنون با وجود پزشکان حاذق در شهرستان روند درمان این بیماری در خود شهرستان ادامه یافته است تصریح کرد: بیمارستان، درمان و دارو راه حل مقابله با کرونا نیست.

حریرچی با بیان اینکه آنچه امروز برای مقابله با کرونا تاکید می‌شود فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی، استفاده از ماسک در اماکن عمومی و بیرون از خانه، شستشوی مرتب دست‌ها ست گفت: رعایت پروتکل بهداشتی موجب کنترل بیماری در شهرستان خواهد شد.

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: در زمینه تأمین داروهای مورد نیاز کمکی در مرحله درمان این بیماری هیچ گونه محدودیتی در کشور وجود ندارد.

نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست بر ضرورت ترمیم مدیریت مقابله با ویروس کرونا و تکمیل زیر ساخته‌ای حوزه بهداشت و درمان و ارتقای دانشکده علوم پزشکی خوی به دانشگاه تاکید کرد.بیمارستان، درمان و دارو راه حل مقابله با کرونا نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.