قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بیماران کرونایی بی‌بضاعت در اصفهان وجهی پرداخت نمی کنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بیماران کرونایی بی‌بضاعت در اصفهان وجهی پرداخت نمی کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #اصفهان


به گزارش اقطاع نیوز، حجت‌الله غلامی عصر روز چهارشنبه در حاشیه بیست و یکمین جلسه این ستاد اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد شناسایی بیماران بی‌بضاعت در دستور کار واحدهای درمانی قرار دارد تا هزینه‌های آنها به صورت صد در صد توسط علوم پزشکی و نهادهای مربوطه پرداخت شود و وجهی از آنها گرفته نشود.

وی افزود: در جلسه امروز طرحی از سوی دانشگاه علوم پزشکی برای وضعیت استان در چهار مرحله پیشگیری، آمادگی مقابله و بازسازی ارائه شده است.

سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ادامه داد: اکنون استان در مرحله مقابله با بیماری قرار دارد و مقرر شد این طرح با روسای کمیته‌های مربوطه مطرح و بررسی و در جلسه بعد نهایی شود.

وی ابراز امیدواری کرد که با طرح ارائه شده علوم پزشکی و نقظه نظرات صاحب نظران، طرحی برای ادامه مقابله و بازسازی در استان اجرا شود.

غلامی با اشاره به گزارش‌های رسیده از استان برای روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین گفت: از روز گذشته تاکنون مردم همکاری و همراهی خوبی در عمل به توصیه‌ها و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی داشته‌اند.

وی به ادامه اعمال قانون برای خودروهای زوج و فرد از ۱۴ تا ۲۰ فروردین اشاره کرد و گفت: تردد بین استانی همچنان ممنوع است و خودروهای غیراستانی بازگردانده می‌شوند.

وی به ادامه ممنوعیت تردد بین شهری خودروهای غیربومی در استان اشاره و اضافه کرد: تردد در تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و فضاهای فرهنگی و گردشگری استان تا ۲۰ فروردین ممنوع است.

غلامی درباره وضعیت فعالیت اصناف تصریح کرد: اصناف همچنان مطابق دستورالعمل ابلاغ شده باید عمل کنند و تنها صنوف بهداشتی و درمانی، تولید و توزیع کنندگان مایحتاج عمومی مردم مجاز به فعالیت هستند و سایر صنوف تا بیستم تعطیل خواهند بود.

وی در پاسخ به وضعیت مراکز درمانی استان گفت: وضعیت مطلوب است زیرا تخت خالی و امکان پذیرش بیماران وجود دارد.

سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری بیماری کرونا افزود: هیچ مشکلی در ارتباط با توزیع ماسک و مواد ضدعفونی در مراکز درمانی استان وجود ندارد.


لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.