قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بیش از ۴۸میلیاردریال سرانه بهداشتی به حساب مدارس کرمان واریز شد 

بیش از ۴۸میلیاردریال سرانه بهداشتی به حساب مدارس کرمان واریز شد  – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بیش از ۴۸میلیاردریال سرانه بهداشتی به حساب مدارس کرمان واریز شد 

به گزارش اقطاع نیوز، احمد اسکندری نسب روز چهارشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها و با بیان اینکه ارزیابی روزانه رعایت پروتکل بهداشتی در مدارس توسط مراقبان سلامت و خانه های بهداشت در مدارس روستایی صورت می گیرد گفت: بازدید سرزده از مدارس توسط تیم های نظارت و ارزیابی در سراسر استان در دستور کار است.

 اسکندری نسب با اشاره به اینکه ۴۰میلیاردریال دیگر نیز هم برای تامین نیازمندی های بهداشتی مدارس در حال واریزی داریم اظهار داشت: تعامل و همکاری با آموزش و پرورش لازمه ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و سلامتی دانش آموزان استان است .

وی با اشاره به اینکه گفتمان بازگشایی مدارس در حال حاضر به یکی از مهم‌ترین گفتمان‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در کشور تبدیل شده است اظهار داشت : با توجه به اینکه مدارس در جامعه نقش حیاتی و منحصر به فردی را ایفا می کنند، بازگشایی مدارس و استمرار فعالیت آن ها ، یکی از مهم ترین اولویت های جوامع محسوب می شود.

برگزاری ۱۰۰ درصدی کلاس ها در استان کرمان به صورت حضوری

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه  در استان پهناور کرمان کلاس های درس حضوری در تمامی مدارس استان با حضور ۱۰۰ درصدی همکاران فرهنگی در حال برگزاری است خاطر نشان کرد: میانگین درصد استقبال دانش آموزان از این کلاس ها حدود ۶۰ درصد می باشد.

 اسکندری نسب با توجه به  وجود  ۷۱۰ مدرسه زیر ۱۰ دانش آموز در این استان  گفت: یک هزار و ۵۸۲  مدرسه دارای ۱۱ تا ۵۰ نفر دانش آموز و یک هزار مدرسه دارای ۵۰ تا ۱۰۰ دانش آموز در استان  می باشد  که با توجه به این شرایط برگزاری کلاس های حضوری در مدارس کم جمعیت استان آسان تر است به گونه ای که بر اساس بررسی صورت گرفته در ادارات آموزش و پرورش درصد استقبال دانش آموزان در مدارس روستایی و کم جمعیت بین ۹۲ تا ۱۰۰ درصد است.

 وی همچنین بیان کرد: در مدارس پرجمعیت برای  حفظ سلامتی دانش آموزان و ایجاد امنیت روانی برای خانواده ها  کلاس ها به صورت گروه بندی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است.

تهیه اطلس آموزشی برای تمامی دانش آموزان  با محوریت مدرسه

 اسکندری نسب در ادامه گفت: اطلس آموزشی ( بررسی  دسترسی دانش آموزان به آموزش مجازی، تلویزیونی، بسته های یادگیری محور و حضوری ) برای تمامی دانش آموزان  با محوریت مدرسه تهیه شده است و روند آموزش براساس امکانات دانش آموزان در حال اجرا است.

وی افزود: از آنجا که ۸۹ درصد دانش آموزان استان از برنامه های تلویزیونی استفاده می کنند و ۷۲ درصد دانش آموزان امکان استفاده از  شبکه شاد  را دارند گفت: خوشبختانه آموزش حضوری بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش را در مناطق دوردست استان با توجه به حضور قریب ۱۰۰ درصدی دانش آموزان در کلاس های درس  مرتفع کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبیش از ۴۸میلیاردریال سرانه بهداشتی به حساب مدارس کرمان واریز شد نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.