قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بیش از ۲.۹ میلیون مترمربع اراضی ملی از چنگال متصرفان رفع تصرف شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بیش از ۲.۹ میلیون مترمربع اراضی ملی از چنگال متصرفان رفع تصرف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #کردستان


سرهنگ طارق کمالوند در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: حفظ و حراست از اراضی ملی و مبارزه با زمین خواری یکی از مهمترین اولویت‌های نیروی انتظامی است.

وی افزود: منابع طبیعی موهبتی الهی و حفاظت از این منابع و مواهب خدادادی یک وظیفه ذاتی و تکلیف بزرگ شرعی و قانونی برای همگان است و در این راستا برای حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی، انتظامی استان در جهت برخورد با سود جویان و تخلفات در این حوزه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کردستان ادامه داد: وظیفه همه ما حفاظت از عرصه‌ها و منابع ملی است و ما به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی، حراست از اراضی ملی را وظیفه خود می‌دانیم و آماده ایم در این زمینه هرگونه همکاری با سازمان اراضی ملی استان داشته باشیم.

سرهنگ کمالوند با اشاره به نتایج مثبت به دست آمده از مشارکت‌های مردمی در روند مدیریت و حفاظت از اراضی ملی، یادآور شد: پیشگیری از زمین خواری و تصرف اراضی ملی، از اولویت‌های کاری پلیس است.

وی به اقدامات و فعالیت‌های یگان حفاظت سازمان زمین و مسکن استان در سال گذشته اشاره کرد و بیان کرد: برابر اعلام یگان حفاظت سازمان زمین و مسکن کردستان در سال ۹۸ در راستای جلوگیری از زمین خواری و برخورد با متصرفین به اراضی ملی دو میلیون و ۹۲۶ هزار و ۱۴۰ متر مربع از اراضی ملی استان رفع تصرف شد.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کردستان گفت: کارشناسان ارزش این مقدار از اراضی ملی را بیش از ۳۸۱ میلیارد و ۷۹۲ میلیون ریال برآورد کردند.


بیش از ۲.۹ میلیون مترمربع اراضی ملی از چنگال متصرفان رفع تصرف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۴-۰۲ ۱۷:۴۵:۴۲

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.