قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بیش از ۲۰ هزار پرونده در دادگستری کرمانشاه منجر به سازش شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بیش از ۲۰ هزار پرونده در دادگستری کرمانشاه منجر به سازش شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

پرویز توسلی زاده صبح امروز در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: رویکرد گسترش فرهنگ صلح و سازش مهمترین اولویت دستگاه قضائی استان کرمانشاه است و برای تحقق این هدف تلاش کرده‌ایم تا با پایین آوردن سطح اختلافات بین مردم، سطح مراجعات آن‌ها را به دادگستری‌ها کاهش دهیم.

وی افزود: اگر هم برای هر فردی پرونده‌ای قضائی تشکیل شود در صورتی که حق باشد، حقش را بدهیم و اگر هم حق نبود، او را قانع کنیم تا با رضایت از دادگستری خارج شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: هر اختلافی که بین مردم ایجاد می‌شود هزینه‌های زیادی را به همراه دارد چرا که یا منجر به وقوع جرم می‌شود و یا اینکه پرونده‌ای قضائی شکل داده می‌شود که آن هم پیامدهای زیادی به همراه دارد.

توسلی زاده به سازش ۳۱ درصدی پرونده‌های تشکیل شده در دادگستری کرمانشاه اشاره و بیان کرد: از ۶۵ هزار و ۷۳۸ پرونده قابل سازش، ۲۰ هزار و ۶۰۸ هزار پرونده منجر به سازش شده است.

وی خاطر نشان کرد: در ۱۱ ماه ابتدایی سال گذشته ۱۰۰ هزار و ۹۶۱ فقره پرونده در شعب شورای حل اختلاف استان کرمانشاه رسیدگی و مختومه شده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه ۱۲ هزار و ۶۵۱ پرونده موجودی ابتدای سال ۹۹ بوده است، گفت: در ۱۱ ماه سال ۹۹، ۹۷ هزار و ۹۲۳ وارد دادگستری شده است که از این تعداد بیش از ۱۰۰ هزار پرونده مختومه شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبیش از ۲۰ هزار پرونده در دادگستری کرمانشاه منجر به سازش شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.