قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بیش از ۲هزارو ۳۰۰ کیلومتر از جاده های زنجان خط کشی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بیش از ۲هزارو ۳۰۰ کیلومتر از جاده های زنجان خط کشی شد

blank

مسعود قاسمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار اقطاع نیوز افزود: علاوه بر خط کشی جاده های استان، ۳۰ کیلومتر از مسیر بازسازی، نورد و رنگ آمیزی، و نصب گاردریل نیز در ۲ و نیم کیلومتر از مسیرها انجام و ۲ کیلومتر از گاردریل های آسیب دیده نیز تعمیر شد.

به گفته وی، روشنایی طولی و نقطه ای ۱۱۰ کیلومتر از نقاط حادثه خیر استان که روشن هستند تعمیر شده نگهداری مستمر از آن در دستور کار است.

رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان  گفت: سال گذشته  یک هزار و ۳۰۰ متر مربع ۱۳۰۰ تابلو اطلاعاتی و ۱۷ هزار و۴۰۰ مورد نیز مسیرنما و علائم انتظامی و اخطاری و درحاشیه جاده های این استان نصب شد.

قاسمی یادآوری کرد: به منظور حفظ حریم جاده ها و ابلاغ واخطار رفع تصرفات غیرمجاز نیز بر حسب وظیفه قانونی خود از هر گونه ساخت ساز غیرمجاز در حریم قانونی راه‌ها جلوگیری و با متخلفان برخورد می‌شود.

وی تاکید کرد: ازابتدای سال جاری نیز ۲۵۰ فقره اخطار ساخت وساز غیرقانونی در حاشیه جاده های استان به متخلفان ارسال شده است.

رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان  گفت: سال گذشته ۵۹ کیلومتر در آزادراه زنجان – قزوین بلوک های مفصلی نصب شد که این مهم در سال جاری نیز ادامه دارد.

 به گزارش اقطاع نیوز، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی را زیر پوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبیش از ۲هزارو ۳۰۰ کیلومتر از جاده های زنجان خط کشی شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.