قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بیش از ۱۱۰۰ نفر زندانی در طرح پایش زندانیان کرمانشاه آزاد شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بیش از ۱۱۰۰ نفر زندانی در طرح پایش زندانیان کرمانشاه آزاد شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بهمن مرادی‌فر پیش از ظهر امروز با حضور در زندان مرکزی کرمانشاه با بیان اینکه طرح پایش زندانیان یکی از طرح‌های مهم ریاست قوه قضائیه است، اظهار کرد: این طرح با اهتمام رئیس کل دادگستری و با حضور نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و زندان‌های استان کرمانشاه با جدیت مورد پیگیری قرار گرفته است.

وی افزود: به همین منظور هدف تمامی قضات محاکم عمومی و انقلاب از حضور در زندان مرکزی کرمانشاه، همکاری با نهادهای ارفاقی برای کمک به زندانیان است.

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب کرمانشاه تصریح کرد: در مورد محکومیت‌های مالی چنانچه بر قضات محرز شود که زندانی توان پرداخت را نداشته تخفیف‌هایی را صادر می‌کنند تا آن‌ها بتوانند میزان بدهی خود را از راه‌های دیگری پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه ساخت زندان مجازات جمعی محسوب می‌شود، ادامه داد: زندانی کردن افراد علاوه بر ایجاد مشکلات برای خود زندانی، برای اطرافیان و خانواده‌هایشان مشکل ساز می‌شود.

به گفته مرادی‌فر حدود یک هزار نفر از زندانیان، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه هستند.

گفتنی است، از آغاز طرح پایش زندانیان با بررسی سه هزار و ۳۰۰ نفر از آن‌ها، حدود یک هزار و ۱۰۸ نفر زندانی آزاد شده و توبه یک صد و ۶۰ نفر مورد پذیرش قرار گرفته است که به دنبال آن محکومیت این تعداد منجر به آزادی و یا تخفیف مجازات شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبیش از ۱۱۰۰ نفر زندانی در طرح پایش زندانیان کرمانشاه آزاد شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.