خانه | سایر استان ها | فارس | بیانیه سپاه فجر فارس به مناسبت روز جهانی قدس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان
آرمان قدس را زنده نگهداریم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بیانیه سپاه فجر فارس به مناسبت روز جهانی قدس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، فرمانده سپاه فجر استان فارس به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است؛

نامگذاری آخرین جمعه «رمضان المبارک» به نام «روز جهانی قدس» توسط بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) به دلیل مضرّات جهانی غدّه سرطانی رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیستی بوده و هست، اگر چه این تلاش جنایتکارانه با پشتیبانی طرح‌های آمریکایی از قبیل «معامله قرن» همراه است، اما به دلیل تابش نور اسلام ناب و اراده پولادین مقاومت برساخته از آن به «شکست قرن» مبدل شده است.

اسرائیل غاصب که روزی ارتش آن، در چشمان عرب معاصر، افسانه شکست ناپذیری را جلوه می‌نمود امروز نمادی از یک مجموعه تمام شکست خورده و در حال فروپاشی است.

در این «اضمحلال نزدیک» نقش قوی‌ترین فرمانده مبارزه با تروریسم یعنی سردار بزرگ اسلام و ایران، «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» بی بدیل است و امسال در بزرگداشت روز جهانی قدس اگر چه حضور جسمانی فرمانده سابق نیروی قدس موجود و مشهود نیست ولکن مکتب حاج قاسم، الهام بخش آزادیخواهان و حق طلبان عالم برای آزادی بیت المقدس و قدس شریف است.

رژیم منحوس صهیونیستی که تنها در موقعیت پلید ویروس جنایت و ترور زیست می‌کند در هنگامه‌ای که جهانیان در مبارزه با ویروس کرونا هستند، اسرائیل غاضب در چنین شرایطی در سودای از پیش ناکام اشغالگری کرانه باختری رود اردن است. اگر چه این موضوع بنا به سرشت نحس صهیونیسم جهانی موجب شگفتی نیست، اما موجب غفلت اراده‌های الهی مقاومت و این شبکه الهی برای در هم شکستن خیالات آن رژیم کودک کش و آمریکای جنایتکار و «ترامپ احمق» برای تنفس مصنوعی طرح شکست خورده معامله قرن نخواهد شد.

امسال در حالی به استقبال پاسداشت روز جهانی قدس می‌رویم که جبهه مقاومت، زنده‌تر، قوی‌تر، بالنده‌تر و با انگیزه‌تر برای خروج نیروهای تروریست آمریکایی اراده الهی خود را به کار خواهد گرفت.

بیانیه سپاه فجر فارس به مناسبت روز جهانی قدس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۲۲ ۰۹:۲۶:۲۴

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.