قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بستری شدن ۱۹۴ بیمار جدید در تهران/ آثار سفر‌های عید فطر ۱۰ تا ۱۴ روز آینده نمایان می‌شود

بستری شدن ۱۹۴ بیمار جدید در تهران/ آثار سفر‌های عید فطر ۱۰ تا ۱۴ روز آینده نمایان می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران:

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی اقطاع نیوز، علیرضا زالی فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه ۵ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۴۳ بیمار جدید در بخش عادی و ۵۱ مورد جدید در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری و ۱۹۴ نفر از مراکز درمانی ترخیص شدند.

او ادامه داد: آمار‌ها نشان می‌دهد که نسبت به روز گذشته و هفته‌های قبل شاهد کاهش موارد ابتلا هستیم و برای ادامه چنین روندی مردم باید نکات بهداشتی فردی را به طور دقیق رعایت کنند.

آثار سفر‌های عید فطر ۱۰ تا ۱۴ روز آینده نمایان می‌شود

زالی ادامه داد: سفر‌هایی که در تعطیلات عید فطر انجام شده است آثارش ۱۰ تا ۱۴ روز بعد در شهر تهران و دیگر شهر‌های مقصد مشخص می‌شود و به این زودی نمی‌توان تاثیر این سفر‌ها روی آمار ابتلا به بیماری کرونا را تشخیص داد.

او بیان کرد: در خصوص ضدعفونی کردن معابر تهران توافقات خوبی با شهرداری تهران انجام گرفته و نقاط خاصی که از تردد و چگالی زیاد برخوردار هستند گندزدایی می‌شوند چراکه ضدعفونی همه معابر تاثیر زیادی ندارد و این کار بر اساس شیوه‌نامه‌های جدید بهداشتی انجام می‌شود.

سطوح آلوده و قطرات تنفسی از راه‌های اصلی انتقال کرونا هستند

او با اشاره به انتشار گزارشی مبنی بر انتقال ویروس کرونا از طریق سطوح آلوده، گفت: سطوح آلوده و قطرات تنفسی از راه‌های اصلی انتقال بیماری کرونا هستند و مردم باید بهداشت فردی را به طور دقیق رعایت کنند؛ انتشار چنین گزارش‌هایی نباید منجر به تسامح مردم در این خصوص شود.

انتهای پیام/

بستری شدن ۱۹۴ بیمار جدید در تهران/ آثار سفر‌های عید فطر ۱۰ تا ۱۴ روز آینده نمایان می‌شود:۲۰۲۰-۰۵-۲۵ ۱۹:۳۷:۵۳

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.