قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بزرگترین هدیه جامعه مسلمانان کانادا به یک بیمارستان

بزرگترین هدیه جامعه مسلمانان کانادا به یک بیمارستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


بزرگترین هدیه جامعه مسلمانان کانادا به یک بیمارستان

 به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از  aboutislam، مسلمانان کانادایی ۵ میلیون دلار کمک مالی به بیمارستان میسی ساگا اهدا کردند. جامعه مسلمانان کانادا برای حمایت از پیشرفت بیمارستان محلی میسی‌ساگا ، با یک کمک مالی بزرگ ۵ میلیون دلاری، رکورد خیریه را به یک مرکز درمانی شکست. این کمک مالی که به مرکز درمانی شرکای بهداشت و درمان تریلیوم انجام گرفت بزرگترین هدیه جامعه مسلمانان در تاریخ کانادا به یک بیمارستان می‌باشد.

داگ فورد وزیر ارشد انتاریو ضمن قدردانی از مسلمانان گفت: من می‌خواهم از مفتی عبدالقیوم و جامعه مسلمانان تشکر کنم که با این عمل سخاوتمندانه در حمایت از کارکنان بخش درمانی نشان دادند که شهروندان واقعی انتاریو هستند.

وی افزود: قدرت ما به عنوان یک استان و به عنوان مردمان از قومیت‌های متنوع اما با ارزش‌های مشترک ناشی می شود و اکنون بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم. با پشتیبانی و حمایت از یکدیگر می‌توانیم این بحران را پشت سر بگذاریم.

بونی کرومبی، شهردار نیز از سخاوتمندی مسلمانان قدردانی کرد و اظهار داشت: من می خواهم از جامعه مسلمان میسی‌ساگا تشکر کنم که یک بار دیگر پا به عرصه گذاشتند تا نشان دهند که آنها چقدر به شهر ما اهمیت می دهند.

گفتنی است مفتی مسلمانان یک عضو هیات مدیره بیمارستان است که از سال ۲۰۱۲ تاکنون بودجه مالی برای فعالیت های این مرکز درمانی جمع آوری می‌کرد و تا به امروز صدها هزاران دلار از طریق مراسم خیریه متعدد از جمله رویداد «پیاده‌روی دینی» با نام «واکتون» برای بیمارستان جمع آوری کرده است.

طبق اطلاعات آژانس آمار کانادا، مسلمانان سریعترین رشد مذهبی در کانادا را دارند و جمعیت مسلمان کانادا طی یک دهه گذشته ۸۲ درصد افزایش یافته است – از حدود ۵۷۹۰۰۰ نفر در سال ۲۰۰۱ به بیش از ۱ میلیون نفر در سال ۲۰۱۱.  به علاوه مسلمانان ۳.۲ درصد از کل جمعیت کانادا را تشکیل می دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبزرگترین هدیه جامعه مسلمانان کانادا به یک بیمارستاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.