قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برگشت ۴۰ خودروی غیربومی از مسیرهای ورودی شهرستان بافت

برگشت ۴۰ خودروی غیربومی از مسیرهای ورودی شهرستان بافت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


برگشت ۴۰ خودروی غیربومی از مسیرهای ورودی شهرستان بافت

به گزارش اقطاع نیوز از بافت، زنداقطاعی از برگشت ۴۰ خودروی غیربومی ازابتدای اعمال محدودیت‌های کرونایی روز گذشته از محورهای ارتباطی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: بازرسی محدودیت‌های تردد به مرکز شهرستان بافت از سه محور ورودی کرمان، ورودی سیرجان و ورودی ارزوئیه از روز گذشته اعمال شده است.

فرماندار بافت با بیان اینکه این طرح با جدیت در دستور کار پلیس این شهرستان قرارگرفته است، عنوان کرد: همچنین کنترل ورودی‌های شهر از این سه محور طی ۲۴ ساعت ارزیابی و در صورت لزوم اعمال محدودیت‌ها به حوزه‌های بیشتری از جمله ورودی روستای ارکان، مسیرارتباطی کرمان و ورودی دشتاب گسترش پیدا خواهد کرد.

زنداقطاعی با اشاره به اینکه تیم‌های گشت‌زنی در جاده‌های این شهرستان به شدت فعال هستند، گفت: از امروز گشت محله به محله طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ۱۲ محله شهر تقسیم و ناظر بر وضعیت اصناف و سطح شهر خواهند بود و کار تذکرات و رصد بیماران کرونایی ترخیص شده از بیمارستان را برعهده خواهند گرفت.

۳۰ درصد تخت‌های بیماران کرونایی بافت تکمیل است

سلطانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافت با اشاره به اینکه شهرستان بافت در وضعیت نارنجی قرار دارد، گفت: ۳۰ درصد از تخت‌های بیماران کرونایی بیمارستان بافت تکمیل است.

وی افزود: در حال حاضر مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان روند سینوسی دارد و از زمان شروع محدودیت‌های کرونایی با رعایت مردم روند نسبتا مطلوب‌تری را شاهد هستیم.

سلطانی با اشاره به اینکه خط اول مقابله با کرونا مردم هستند، بیان کرد: در صورت رعایت مردم، اصناف و واحدها و ترک مهمانی و دورهمی‌های خانوادگی و حذف ترددهای غیرضرور، امیدواریم تاهفته آینده شاهد وضعیت زرد باشیم.

وی افزود: درصورت عدم رعایت مردم روند معکوس حتی در مدت یک هفته نیز دور از انتظار نیست و احتمال برگشت به وضعیت قرمز نیز وجود دارد.

انتهای پیام/۸۰۰۳۰/ق
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزبرگشت ۴۰ خودروی غیربومی از مسیرهای ورودی شهرستان بافتنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.